Reklama
Reklama

Sarsa urodziła dziecko! Marta Markiewicz ukrywała ciążę przed światem

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Marta Markiewicz (31 l.) znana wszystkim jako Sarsa poinformowała, że urodziła dziecko! Gwiazda była w ciąży i ukrywała ten fakt!

Kariera Marty Markiewicz rozpoczęła się, gdy w 2014 roku wzięła udział w "The Voice of Poland". Wokalistka z powodów zdrowotnych zrezygnowała z show przed samym finałem. 

Mimo wszystko Marcie udało się zrobić oszałamiającą karierę i zawojować polskie rozgłośnie radiowe singlem "Naucz Mnie". Z roku na rok Sarsa zyskiwała popularność i grała sporo koncertów. Do tej pory wydała trzy studyjne albumy. 

Wraz z nadejściem pandemii koronawirusa Sarsa stała się w social mediach mniej aktywna, niemal znikając z sieci. Teraz jednak poznaliśmy prawdziwy powód nieobecności gwiazdy. Sarsa na facebooku poinformowała fanów, że była w ciąży!

Reklama

Ze wpisu gwiazdy można wywnioskować, że dziecko piosenkarki jest już na świecie, gdyż wpis jest oznaczony hasztagiem #flashback, co oznacza w języku polskim "wspomnienie". Ojcem dziecka jest Paweł Smakulski. 

Redakcja Pomponik.pl składa Marcie serdeczne gratulacje! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sarsa | "The Voice of Poland"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy