Reklama

Reklama

Reklama

Sara Müldner chce wrócić do aktorstwa. Co dziś robi Julka z "Na dobre i na złe"?

Sara Müldner (33 l.) zdobyła serca widzów grając sympatyczną Julkę Burską w serialu "Na dobre i na złe". Od tamtego czasu minęło już wiele lat i choć utalentowana aktorka wciąż próbuje wrócić do show-biznesu, nadal napotyka na nowe trudności. Czym zajmuje się dziś?

Kariera od najmłodszych lat

Chociaż wielu widzów kojarzy Sarę Müldner z popularnego serialu "Na dobre i na złe", w którym zagrała córkę serialowych Burskich, czyli Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski), to młoda aktorka debiutowała na deskach teatru już parę lat wcześniej.

W pierwszych przedstawieniach zagrała mając zaledwie... dziewięć lat.

Po dużym sukcesie, jakim okazał się serial "Na dobre i na złe" można było spodziewać się, że kariera aktorki nabierze rozpędu. Z niewiadomych przyczyn jednak tak się nie stało. Sara Müldner zajęła się edukacją - wyjechała na studia do Francji, gdzie ukończyła jedną z najbardziej prestiżowych aktorskich uczelni - Cours Florent w Paryżu.

Reklama

Jakby tego było mało - studiowała również filozofię na Sorbonie. Jednak wysiłek włożony w zdobycie wykształcenia nie przyniósł młodej aktorce zbyt wielu korzyści zawodowych. Po powrocie do kraju miała ogromne problemy ze znalezieniem nowej roli.

Trudny powrót do aktorstwa

Choć od występów w "Na dobre i na złe" minęły już lata, gra w serialu to do dziś największy sukces aktorski Sary Müldner.

W tamtym czasie pojawiła się jeszcze w serialu młodzieżowym "Trzy szalone zera", a także wcieliła się w modą George Sand w filmie "Pragnienie Miłości" - była to jednak rola epizodyczna.

Sara wciąż wierzy w sukces i czeka cierpliwie na propozycję, która pozwoli jej powrócić do show-biznesu i skieruje jej karierę na dobre tory. Póki co skupia się na pisaniu własnych scenariuszy.

Czy utalentowanej aktorce uda się jeszcze powrócić na ekran, czy skupi się na czymś zupełnie innym?

Trzeba przyznać, że wygląda dziś olśniewająco i na pewno znajdzie się dla niej jakaś interesująca rola w ciekawej produkcji!


Zobacz też:

Karolina Borkowska - co dziś robi gwiazda "Na dobre i na złe"?

"Top Model" 2022: Uczestnicy przypadkiem ujawnieni? Winny jest projektant 

Krzysztof Skórzyński nie poprowadzi "Dzień Dobry TVN" z Małgorzatą Rozenek-Majdan?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara Muldner | ​"Na dobre i na złe"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy