Reklama

Reklama

Reklama

Zapomniana gwiazda "Na dobre i na złe". Co dziś robi Karolina Borkowska?

Karolina Borkowska (39 l.) sławę zyskała za sprawą gry w niegdyś popularnym serialu "Na dobre i na złe". W latach 90. XX wieku wiele osób zasiadało przed telewizorami, aby śledzić losy doktor Zosi Burskiej. Wśród obsady znalazła się córka Jacka Borkowskiego. Co dziś robi Karolina i dlaczego zniknęła z mediów?

Karolina Borkowska swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła w 1993 roku, gdy współprowadziła program "Polskie ABC" w TVP Polonia. Córka aktora Jacka Borkowskiego i Katarzyny Borkowskiej świetnie odnalazła się przed kamerą i w 1999 roku rozpoczęła grę na planie serialu "Na dobre i na złe". Nie da się ukryć, że 23-lata temu format ten był prawdziwym hitem w telewizji. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy Zosi i Kuby Burskich. 

Reklama

16-letnia Karolina w serialu wcieliła się w postać Agnieszki Walickiej, zbuntowanej córki doktora Brunona i Elżbiety, przyjaciół Burskich, a także dziewczyny Tomka, syna Jakuba. Borkowska zrezygnowała w występowaniu na planie w 2005 roku i słuch o niej zaginął. 

Co się teraz dzieje z dawną gwiazdą?

Zapomniana gwiazda "Na dobre i na złe". Co dziś robi Karolina Borkowska?

Karolina Borkowska kiedyś grała w serialach i teatrze, a dziś ma całkowicie inną profesję. Kobieta postawiła na edukacje i ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Swego czasu miała przygodę z pewnym tygodnikiem, gdzie pisała teksty, a także była wydawcą programu "Pytanie na śniadanie". 

Ostatecznie wykorzystała swoją wiedzę z PR-u i w 2010 roku stała się właścicielką własnej agencji "Public Dialog". 

W 2016 roku Borkowska została wiceprezesem Związku Firm Public Relations, a w 2020 roku objęła stanowisko członka zarządu Stowarzyszenia Agencji Public Relations. Mało tego, Karolina prowadzi szkolenia w zakresie wystąpień publicznych oraz wykłady na uczelniach wyższych.

Jak widać, pomimo przygody w show-biznesie, 39-latka postanowiła obrać inną drogę kariery i osiągnęła sukces w branży marketingu i PR-u.

Karolina prawie całkowicie zrezygnowała z wystąpień na ściankach i czerwonych dywanach. Córka Jacka jednak kiedyś była ulubienicą brukowców. Ostatni raz publicznie pojawiła się w 2018 roku i wraz z ojcem wzięła udział w premierowym pokazie kolekcji okularów. 

Zobaczcie, jak dziś wygląda Karolina Borkowska. Bardzo się zmieniła?

Karolina Borkowska: wiek, kariera, rodzina

Karolina Borkowska urodziła się 23 marca 1983 roku w Warszawie. Jest córką aktora Jacka Borkowskiego i Katarzyny Borkowskiej. Na ekranie zadebiutowała w 1993 roku w programie TVP Polonia, następnie brała udział w spektaklach Teatru TV.

Od 1999 do 2005 roku grała postać Agnieszki Walickiej w serialu "Na dobre i na złe", to właśnie ten format sprawił, iż kobieta zyskała popularność. 

Karolina prowadziła również teleturniej dla młodzieży w "Dajmy im szkołę" i b wydawcą programu "Pytanie na śniadanie", współpracowała także z programem informacyjnym "Panorama". 

Ostatecznie zrezygnowała z pracy w telewizji i w 2010 roku otworzyła własną agencję PR "Public Dialog". W tym samym roku za mąż za Pawła Bylickiego, a 4 lata później na świat przyszedł ich syn Jakub.

Zobaczcie również:

Jacek Borkowski zakochany? "To jest bardzo fajna kobitka"

Jacek Borkowski komentuje związek Orłosia z Koziejowską. "Niewiele mnie to nie obchodzi". Jest zazdrosny?

Karolina Gilon na tropie rysia!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Borkowska | Na dobre i na złe | Jacek Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy