Reklama

Reklama

Reklama

Jacek Borkowski zakochany? "To jest bardzo fajna kobitka"

Jacek Borkowski (62 l.) od ponad 6 lat jest wdowcem. Aktor nie ukrywa, że chciałby znaleźć miłość, ale póki co, na jego drodze nie pojawił się nikt, z kim mógłby iść przez życie. Ostatnie słowa aktora wskazują na to, że ten jest zauroczony w pani producentce. Czy to coś poważniejszego?

Jacek Borkowski to aktor znany szerszej publiczności z serialu "Klan", gdzie od prawie 25 lat wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego. Mężczyzna był trzykrotnie żonaty i ma trójkę dzieci, córkę Karolinę z drugiego małżeństwa oraz Magdę Junior i Jacka Juniora z trzeciego. Jego ostatnia żona Magdalena, odeszła 6 lat temu. 

W wielu wywiadach artysta podkreślał, jak bardzo kochał swoją małżonkę i jak była ważna dla niego i ich dwójki dzieci. Rodzinne szczęście Borkowskich zostało przerwane, gdy Magdalena zachorowała na białaczkę. Niestety, nie udało jej się wygrać z chorobą. Artysta pielęgnuje pamięć po zmarłej żonie i często w mediach społecznościowych publikuje ich wspólne zdjęcia. 

Reklama

Aktor nie ukrywa, że jest gotów na nowy związek, a media łączyły go z koleżankami z branży. Głośno było również o jego relacji z Pauliną Koziejowską, która teraz spotyka się z Maciejem Orłosiem

Borkowski jednak nie poprzestaje i nadal szuka prawdziwej miłości. Prasa donosi, że niedawno zauroczył się. Czy relacja z producentką to coś poważnego?

Jacek Borkowski znów zakochany? "To jest bardzo fajna kobitka"

Jacek Borkowski niedawno wziął udział w recitalu, którym uświetnił urodziny swojej dawnej koleżanki z telewizyjnej branży. "Dobry Tydzień" podaje, że występ aktora "wzbudził zachwyt". 62-latkowi jednak najbardziej miało zależeć na uznaniu jubilatki, a była nią Agnieszka Brojek, producentka i miłośniczka teatru.

Po wydarzeniu Jacek dodał do mediów społecznościowych wspólne zdjęcie z kobietą. Aktor podziękował Agnieszce "za cudowny wieczór", a ona odpowiedziała mu w równie miłym tonie. Aktor "Klanu" wydaje się być zauroczony swoją znajomą.

Myślicie, że to coś poważniejszego?

Jacek Borkowski: wiek, kariera, rodzina

Jacek Borkowski urodził się 16 kwietnia 1959 roku w Warszawie.  Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Jako wokalista zadebiutował na scenie w 1970 roku, a jako aktor 8 lat później w serialu "Rodzina Połanieckich". 

Od 1997 roku wciela się w postać psychologa w serialu "Klan".

Był trzykrotnie żonaty. Pierwszą żoną była Elżbieta Jasińska, z którą ożenił się na studiach. Z małżeństwa z Katarzyną Borkowską ma córkę Karolinę, która również próbowała sił w aktorstwie, a widzowie mogą kojarzyć ją z roli Agnieszki w "Na dobre i na złe".

W 2009 roku ożenił się z Magdaleną Gotowiecką. Para doczekała się dwójki dzieci. Kobieta zmarła w 2016 roku na białaczkę. 

Zobaczcie również:

Jacek Borkowski komentuje związek Orłosia z Koziejowską. "Niewiele mnie to nie obchodzi". Jest zazdrosny?

Marcin Hakiel tym gestem definitywnie odciął się od Cichopek. Wyjawił coś jeszcze...

Karolina Gilon na tropie rysia!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy