Reklama

Reklama

Reklama

Jacek Borkowski pokazał syna: "Taki wysoki i przystojny!"

Jacek Borkowski (62 l.) pochwalił się w sieci zdjęciem swojego syna, 19-letniego Jacka juniora. Chłopak bardzo wyrósł, a internauci nie mają wątpliwości, że jest bardzo przystojny! Jak teraz wygląda nastolatek? Jest podobno do znanego ojca?

Jacek Borkowski to aktor znany szerszej publiczności z serialu "Klan", gdzie od prawie 25-lat wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego. Mężczyzna był trzykrotnie żonaty. Z drugą partnerką ma córkę Karolinę, która również sił próbowała w aktorstwie i przez wiele lat grała Agnieszkę w "Na dobre i na złe". Z trzecią żoną ma dwójkę dzieci: 19-letniego Jacka juniora i 16-letnią Magdę junior. Niestety małżonka aktora zmarła w wieku 42-lat na białaczkę. Od tego czasu artystę łączono z koleżankami z branży, ale 62-latek do dziś nie ułożył sobie życia. 

Reklama

Jacek Borkowski na Instagramie pochwalił się synem!

Jacek Borkowski ostatnio stał się bardzo wylewny w mediach. Niedawno ogłosił, że poszukuje czwartej żony, gdyż nie potrafi żyć bez kobiety, a teraz pochwalił się w sieci zdjęciem swojego syna, Jacka juniora. Wiele osób pamięta syna aktora z czasów, gdy był jeszcze małym chłopcem, ale ostatnio bardzo wyrósł i zmężniał. 

19-latek w zeszłym roku zdał maturę, a jego ojciec opowiedział o przygotowaniach do egzaminów w czasie pandemii:

Ostatecznie młodzieńcowi udało się zdać wszystkie testy i chciał iść w ślady ojca. Jacek junior zdawał na Wydział Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie. Pasją juniora jest także muzyka, a swoje pasje artystyczne spełniał grając w Teatrze Maskarada w Radzyminie.

Niedawno dumny ojciec pochwalił się zdjęciem syna. Na załączonym obrazku widzimy wyrośniętego juniora pozującego do kadru z ojcem. 

Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy, a chłopaka zachwalała sama aktorka, Laura Łącz:

Zobaczcie sami, jak dziś prezentuje się 19-latek. Podobny do ojca?

Zobaczcie również:

Plotkowano o tym od dawna! Kamińska w końcu ujawnia prawdę o rozstaniu

Waldemar Kraska: Dzisiaj mamy powyżej 50 tys. nowych zakażeń koronawirusem

USA. Opracowano nowy test przeciwko SARS-CoV2. Łączy dokładność testów PCR z szybkością antygenowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama