Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Orłoś w romantycznych uściskach z nową partnerką! Przestali się ukrywać!

Maciej Orłoś (61 l.) i Paulina Koziejowska spędzają każdą chwilę razem! Ostatnio paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze. Uściskom nie było końca.

Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja o nowym związku Macieja Orłosia z młodszą o 22 lata - Pauliną Koziejowską! Media szczególnie rozpaliła wiadomość, że prezenter nadal jest w związku małżeńskim, a jego nowej wybrance wcale to nie przeszkadza.

Nowa ukochana Orłosia również pracuje w mediach. Prowadziła programy w TV5, Tele5, Polonia1 oraz TV Disco i wyraźnie gustuje w rozwodnikach w średnim wieku. Wcześniej była widywana w towarzystwie Jacka Borkowskiego, który, podobnie jak Orłoś był trzykrotnie żonaty.

Reklama

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska na romantycznym spacerze

Maciej i Paulina długo ukrywali swój związek. Jak się z czasem okazało, w tajemnicy wili wspólne gniazdko na warszawskim Gocławiu. Po potwierdzeniu relacji zdecydowanie chętniej pokazują się w rodzimych mediach. Ostatnio pojawili się na okładce znanego magazynu, a teraz szczęśliwie paradowali przed obiektywami fotoreporterów.

Paulina i Maciej zdecydowali się skorzystać ze słonecznej pogody i wybrali się na spacer do jednego z warszawskich parków. Widać, że cieszą się swoją obecnością!

Po spacerze udali się na kawkę, nieustannie się do siebie uśmiechając. Sławna para zdecydowanie wiedziała, że wśród nich krążą ciekawskie obiektywy paparazzi.

Zobacz też:

Koziejowska o żonatym Orłosiu: daje mi poczucie bezpieczeństwa

Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska "cieszą się sobą" na okładce tabloidu

Julia Wieniawa zrobiła sobie tatuaż na Bali. Fani są przerażeni!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Koziejowska | Maciej Orłoś

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy