Reklama

Reklama

Reklama

Sandra Kubicka pogodziła się z Joanną Opozdą! Zadzwoniła tuż przed porodem

Sandra Kubicka (27 l.) i Joanna Opozda (33 l.) nie miały w przeszłości dobrych relacji. Konflikt pomiędzy paniami toczył się przez kilka lat. Czy to trudna sytuacja aktorki spowodowała, że koleżanka z branży postanowiła się z nią pogodzić? Okoliczności pojednania są zaskakujące.

Sandra Kubicka i Joanna Opozda: konflikt

Sandra Kubicka większość swojej kariery spędziła w Stanach Zjednoczonych. Modelka miała okazję występować w najbardziej prestiżowych pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Gwiazdę zasypywały kolejne propozycje współprac, jednak w pewnym momencie zdecydowała się na powrót do kraju. Teraz układa sobie życie w Polsce, w czym wspiera ją jej obecny partner, Aleksander Baron. Para sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej. Modelka często podkreśla, że bardzo chciałaby zostać mamą.

Reklama

O rodzicielstwie wiele mogłaby się dowiedzieć od swojej dawnej koleżanki, Joanny Opozdy. Aktorka kilka lat temu wdała się w poważny konflikt z Kubicką. Zarzewiem sporu był... pies. Sandra obiecała wówczas, że zajmie się czworonogiem, którego uratowała Joanna. Niestety po pewnym czasie wyszło na jaw, że modelka wcale nie ma już psa pod swoją opieką. Zwierzę trafiło do kolejnej osoby. Joanna Opozda była bardzo zawiedziona zachowaniem koleżanki. Wybuchł pomiędzy nimi poważny konflikt, który miał swoją kontynuację w mediach. Okazuje się jednak, że powiedzenie "czas leczy rany" ma zastosowanie również w tym przypadku. 

Sandra Kubicka i Joanna Opozda pogodziły się

Joanna Opozda ostatnimi czasy zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa. Aktorka rozstała się z mężem, Antonim Królikowskim jeszcze przed narodzinami ich syna, Vincenta. Jakby tego było mało, jakiś czas później dziecko poważnie zachorowało i musiało trafić do szpitala. Później w mediach pojawiły się doniesienia o nowym związku Królikowskiego. Joanna Opozda została całkowicie sama z piętrzącymi się problemami. Aktorce z pewnością jest teraz bardzo ciężko.

Również Sandra Kubicka domyśla się, że jej dawna koleżanka mierzy się z wieloma trudnościami. Modelka udzieliła szczerego wywiadu dla portalu "Jastrząb Post", w którym wyznała, co myśli o trudnej sytuacji, w której niespodziewanie znalazła się Joanna Opozda. Ku zaskoczeniu wszystkich gwiazda stwierdziła, że jej małżeństwo z Antonim Królikowskim nie mogło rozpaść się bez przyczyny. Czy Kubicka coś sugeruje? 

Sandra Kubicka wyznała, że pogodziła się z Joanną Opozdą. Panie zakopały topór wojenny niedługo przed narodzinami Vincenta. Modelka skontaktowała się z aktorką zaledwie kilka dni przed porodem. Pomimo pojednania, nie może powiedzieć, że są przyjaciółkami.

Zobacz też:

Krzysztof Cugowski o pracy jurora w TTBZ. Zdradził, dzięki komu dostał posadę

Liroy rozstał się z ukochaną. Raper wziął przykład z Antka Królikowskiego?

Te Polki mogą dostać powołanie do wojska. Ustawa mówi jasno

Emmanuel Macron o Mateuszu Morawieckim: skrajnie prawicowy antysemita

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy