Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Cugowski o pracy jurora w TTBZ. Zdradził, dzięki komu dostał posadę

Krzysztof Cugowski (71 l.) od jakiegoś czasu pełni rolę jurora w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazdor nigdy nie spodziewał się, że jego życie potoczy się w tak zaskakujący sposób. Zdradził, jak to się stało, że otrzymał nową posadę w telewizji.

Krzysztof Cugowski: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Krzysztof Cugowski osiągnął w życiu wszystko, o czym marzył. Piosenkarz nie tylko spełnił się zawodowo, ale także prywatnie. Dwaj synowie poszli w jego ślady i dziś osiągają wspaniałe sukcesy w branży muzycznej. Sam Krzysztof Cugowski również nie może narzekać na nudę. Od pewnego czasu pracuje w polsatowskim show, "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co ciekawe, jeszcze do niedawna zupełnie nie wyobrażał sobie, że mógłby pełnić taką rolę. O tym, jak wygląda praca na planie programu opowiedział w wywiadzie dla "Na żywo".

Reklama

Krzysztof Cugowski prywatnie tworzy cudowny związek wraz ze swoją żoną, Joanną. Czy ukochanej piosenkarza nie przeszkadzało, że po zakończeniu kariery wokalnej znów nie będzie go w domu? W końcu praca w telewizji wiąże się z rozmaitymi wyrzeczeniami. Artysta uważa jednak, że krótka rozłąka dobrze wpływa na ich relację.

Krzysztof Cugowski o pracy jurora w TTBZ

Krzysztof Cugowski doczekał się trójki synów. Z pierwszego małżeństwa z Małgorzatą urodzili się: Piotr i Wojciech. Z kolei, z obecną żoną, piosenkarz ma syna Krzysztofa juniora. Piotr i Wojciech zdecydowali się na karierę muzyczną i przez długi czas występowali na scenie wraz ze swoim tatą. Najmłodszy syn, Krzysztof postanowił samodzielnie do wszystkiego dojść. Cugowski zawsze szanował decyzje swoich dzieci. Wierzył, że same najlepiej wiedzą, jak pokierować swoim życiem. Zupełnie inne podejście do kwestii wyboru zawodu miała jego matka.

Niestety matka Krzysztofa Cugowskiego nigdy w pełni nie przekonała się do drogi życiowej, którą wybrał.

Najmłodszy syn piosenkarza póki co, realizuje się jako aktor. Wkrótce wystąpi w serialu "Leśniczówka". Krzysztof Cugowski zdradził, że junior ma jednak znacznie więcej projektów. Wkrótce zacznie śpiewać!

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak powierzyła pupila nowemu chłopakowi. Pies był ulubieńcem jej męża

Tomson z "The Voice of Poland" pokazał partnerkę

Nauczyciele z Ukrainy pomogą w polskich szkołach. „Dziękujemy wam za to”

Wojna w Ukrainie. 44. dzień rosyjskiej inwazji [RELACJA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Cugowski | Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy