Reklama
Reklama

Cugowski ma poważne problemy z pamięcią! "Jestem bezradny"

Krzysztof Cugowski (72 l.), współzałożyciel i wokalista Budki Suflera. Przez lata koncertował z zespołem i nagrał z nim dwanaście albumów studyjnych. Od 2017 roku związany jest z Zespołem Mistrzów. W ostatnim wywiadzie gwiazdor wyznał, że ma problemy z zapamiętywaniem tekstów piosenek. Czy to oznacza koniec jego kariery?

Krzysztof Cugowski przez większość swojej muzycznej kariery związany był z Budką Suflera. To jeden z najlepszych i najbardziej popularnych polskich muzyków rockowych. Aktualnie występuje z Zespołem Mistrzów, który tworzą: Jacek Królik, Tomasz Kałwak, Robert Kubiszyn i Cezary Konrad. 

Krzysztof Cugowski ma problemy z pamięcią

Krzysztof Cugowski udzielił ostatnio wywiadu w programie "Niech Gadają" na Kanale Sportowym emitowanym w serwisie YouTube. W rozmowie z Małgorzatą Domagalik opowiedział o swoim życiu prywatnym i zawodowym. Muzyk zwierzył się prowadzącej, że ma poważny problem z pamięcią. Okazuje się, że mimo iż śpiewał piosenkę wcześniej, to gdy coś mu przerwie, nie jest w stanie kontynuować. 

Reklama

Co zatem z dalszą karierą? Czy to oznacza koniec występów Krzysztofa Cugowskiego? Okazuje się, że problem nie jest na tyle poważny, by wokalista żegnał się ze sceną i fanami. W trudnych chwilach ratuje go kolega z zespołu, Jacek Królik. 

Krzysztof Cugowski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

4 marca rusza kolejna edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na przestrzeni ostatnich lat skład jury kilkakrotnie się zmieniał. Teraz po raz pierwszy zobaczymy w tej roli Krzysztofa Cugowskiego. W rozmowie z nami piosenkarz zdradził, dlaczego zdecydował się na przyjęcie tej propozycji i jak widzi swój udział w show. 

"Dostałem propozycje od szefostwa stacji. W poprzednim sezonie mój najmłodszy syn Krzysztof występował jako uczestnik i miałem przyjemność być raz na żywo w programie, oglądałem go też w telewizji" - zaczął Krzysztof Cugowski. Jego zdaniem program jest fajny i bardzo popularny.

Dodał, że jurorzy mają szerokie spektrum zainteresowań, a on od wielu lat głównie zajmuje się śpiewaniem. "Może będę mógł w tej sprawie coś pomóc w pracach jury" - dodał z uśmiechem. Cały wywiad możecie przeczytać tutaj!

Start nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już 4 marca o 20:05 w Telewizji Polsat! A poprzednie edycje możecie już teraz obejrzeć na PolsatGo!

***

Zobacz także:

Robert Janowski przyjął do domu ukraińską rodzinę. Wspólnie gotowali i śpiewali do północy

Opozda i Królikowski: na jaw wychodzą przykre szczegóły rozstania

Koronawirus w Polsce: ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia 

W życie weszły rozwiązania podatkowe dla wspierających ofiary wojny w Ukrainie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Cugowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy