Reklama
Reklama

Cugowski jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Syn ci załatwił robotę w Polsacie!"

Krzysztof Cugowski wystąpi w nowym sezonie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Telewizji Polsat. Jednak nie będzie śpiewał, a oceniał! Wokalista dołącza do składu jury, w którym są jeszcze Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski.

Nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zapowiedziano na ostatniej prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat. Uwielbiane przez widzów show powraca i to z przytupem! Nie tylko lista uczestników jest zaskakująca. Do jury dołączy Krzysztof Cugowski (posłuchaj!), który zastąpi miejsce Gromee'go i zasiądzie obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego. Więcej dowiecie się tutaj

Cugowski w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Reklama

Krzysztof Cugowski w rozmowie z Plotkiem wyznał, że nie mógł odrzucić takiej propozycji, a otrzymał ją od szefowej. Żartował, że takiej kobiecie się nie odmawia, więc nie miał innego wyjścia, jak powiedzieć "tak". Chodzi oczywiście o dyrektor programową Telewizji Polsat, Ninę Terentiew. 

Wokalista dodał, że skupi się na ocenie śpiewu, ponieważ reszta jurorów "załatwia wszystkie sprawy pozamerytoryczne w sposób stuprocentowy". Czy to oznacza, że Cugowski nie chce wypowiadać się na temat choreografii, stylizacji i kreacji? Tego nie zdradził, ale dodał, że poza muzyką, na niczym innym specjalnie się nie zna.

Zobacz także: Viki Gabor boi się Krzysztofa Cugowskiego! Oto powód

Junior załatwił tacie pracę w Telewizji Polsat?

Syn artysty, Krzysztof Cugowski Junior ma już doświadczenie w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale w roli uczestnika. Senior śmiał się podczas rozmowy, że znajomi ciągle pytają, czy to Junior załatwił mu pracę w Telewizji Polsat. 

24-latek jest owocem związku z drugiego małżeństwa byłego wokalisty Budki Suflera, z Joanną Cugowską. W latach 2014-2019, wraz ze swoimi przyrodnimi braćmi - Piotrem i Wojciechem - tworzyli zespół "Cugowscy". Jednak Junior nie chce iść w ślady ojca, zamierza zostać aktorem, dlatego studiuje na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester. Jego największym dotychczasowym sukcesem, jest rola w serialu Netflixa "Bridgertonowie".

Krzysztof Cugowski przyznał, że udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to dla niego przygoda i spodziewa się po prostu dobrej zabawy.

"Twoja twarz Brzmi Znajomo" możesz oglądać w Telewizji Polsat i na PolsatGo!

***

Zobacz także:

Halejcio pokazała zniszczenia po wichurze! Cudem uniknęła tragedii!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: nocne awantury w domu znanej pary

Edyta Górniak zaalarmowała ludzi w nocy! Pojawiły się bardzo niepokojące objawy!

Koronawirus w Polsce: ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia

Włoski wirusolog: zaszczepienie i zakażenie daje najlepszą ochronę przed covid-19

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy