Reklama

Reklama

Reklama

Tomson z "The Voice of Poland" pokazał partnerkę

Tomson, czyli Tomasz Lach (39 l.), znany jest z zespołu Afromental i jurorowania wraz z Baronem w programie "The Voice of Poland". Na prezentacji marki swojego kolegi pojawił się pierwszy raz publicznie ze swoją partnerką.

O życiu prywatnym sympatycznego jurora wiadomo niewiele - w przeciwieństwie do jego kolegi Barona, o którym niemal codziennie rozpisują się portale plotkarskie.

Przez długi czas nie było wiadomo, czy Tomson jest z kim związany. Nie pojawiał się bowiem na imprezach z drugą połówką, nie publikował jej zdjęć w mediach społecznościowych. Aż do teraz.

Tomson z partnerką na prezentacji kolekcji Barona

Okazją była premiera kolekcji sygnowanej nazwiskiem Barona. Składają się na nią głównie odzież sportowa, ręcznie wykonana biżuteria oraz customy.

Reklama

Po raz pierwszy przed fotoreporterami zadebiutowała partnerka Tomsona. Dziewczyna postawiła na dżinsową szmizjerkę, wysokie kozaki oraz płaszcz. Do tego dobrała osobliwą biżuterię.

Tomson - kim jest?

Ma 39 lat, pochodzi z Elbląga i studiował prawo na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Ukończył też Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego. Z zespołem Afromental wydał pięć płyt. Od kilku lat wraz z Baronem jest jurorem z programach TVP "The Voice of Poland" i "The Voice Kids".

Zobacz też:

Cichopek widziana pod domem Kurzajewskiego

Garstka celebrytów na prezentacji marki Barona

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomson | "The Voice of Poland"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy