Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek "widziana pod domem Kurzajewskiego". "Wyraźnie widać, że jest zdecydowana"

Kasia Cichopek kilka tygodni temu ogłosiła światu, że rozwodzi się z Marcinem Hakielem. Nie podała jednak powodów, dla których zdecydowali się z mężem na takie kroki. Tajemnice tego zaskakującego rozstania próbują rozwikłać za to media plotkarskie. Zaskakujących plotek i doniesień więc nie brakuje. Najwięcej emocji wzbudzają spekulacje na temat jej zażyłości z Maciejem Kurzajewskim. Jeden z tygodników ujawnia, co wydarzyło się niedawno pod domem gwiazdora TVP...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szykują się do rozwodu. Ponoć chcą wszystko załatwić polubownie, by nie cierpiały ich dzieci, którym chcą oszczędzić widoku kłócących się rodziców. 

Jak ostatnio donosił jeden z tabloidów już nawet podzielili się opieką na dziećmi. O czym pisaliśmy TUTAJ. 

"Cichopek i Hakiel postanowili, że dzieci jeden tydzień będą spędzać z tatą, a jeden z mamą. (...) Choć plotki o bliskiej relacji Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim stają się coraz głośniejsze, Marcin Hakiel nie zamierza zabiegać o orzekanie o winie żony" - donosił "Super Express". 

Reklama

I faktycznie nie ma dnia, aby media nie spekulowały na temat relacji łączącej Kasię z kolegą z "Pytania na śniadanie". "Na Żywo" dowiedziało się od osób z TVP, że ponoć "łączy ich coś więcej niż praca". 

Cichopek i Kurzajewski: Co ich łączy?

Sami zainteresowani milczą jednak jak zaklęci, choć ostatnio podsycili plotki, gdy zasiedli obok siebie na Wiktorach. 

"Co chwila coś sobie szeptali. Dziennikarz wyraźnie był pod wrażeniem koleżanki" - donosi "Rewia". 

W tym samym tygodniku możemy przeczytać o tym, co świadkowie dostrzegli niedawno pod domem Kurzajewskiego. To już by oznaczało, że faktycznie coś może być na rzeczy...

"Ostatnio aktorka była widziana pod domem Macieja Kurzajewskiego. A kilka dni temu zabrała resztę swoich rzeczy z domu męża. Wyraźnie widać, że jest zdecydowana rozpocząć nowy rozdział w życiu. Raczej nie w pojedynkę" - zdradza informator "Rewii". 

Zobacz też:

Monika Pietrasińska pochwaliła się zdjęciami ze ślubu!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Prezydent Andrzej Duda w Londynie. Spotkanie z Borisem Johnsonem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama