Reklama
Reklama

Joanna Opozda na nowych ujęciach z Vincentem. Uwagę zwraca wyjątkowe łóżeczko

Joanna Opozda pokazała na swoim Instagramie nowe nagranie z Vincentem. Chłopczyk po zdrowotnych perypetiach przebywa obecnie w domu, pod czujną opieką swojej mamy. Uwagę zwraca jego piękne łóżeczko.

Joanna Opozda chwali się synkiem na Insta!

Ostatni rok był dla Joanny Opozdy naprawdę ciężki. Aktorka źle znosiła ciążę, która przez komplikacje była zagrożona. Musiała spędzać w łóżku długie dni i noce, aby wszystko się udało i Vincent urodził się zdrowy. Chociaż to jej się udało, w tym czasie jej niewierny mąż zaczął zlecać się do młodszej sąsiadki.

Antek Królikowski ostro dał w kość żonie. Rychły rozwód pary jest już nieunikniony, a w sądzie będzie trwała walka o alimenty. Do tego choroba Vincenta z pewnością odbija się również na zdrowiu i samopoczuciu samej Joanny Opozdy. Mimo to gwiazda stara się poświęcać dziecku każdą wolną chwilę i cieszyć się urokami macierzyństwa.

Reklama

Aktorka bardzo dba o prywatność swojego syna i chociaż sama jest osobą publiczną, w swoich mediach społecznościowych nie pokazuje jego twarzy. Nie przeszkadza jej to jednak w pokazywaniu na Instagramie, jak bawi się ze swoim synkiem.

Ostatnio Joanna Opozda opublikowała nowe nagranie, na którym mały Vincent leży w łóżeczku. Chociaż jego twarz jest zasłonięta można się domyślać, że jest bardzo podobny do mamy, co potwierdził sam Królikowski. Celebrytka pokazała również fragment pokoju chłopca i jego piękne łóżeczko. Nad nim zawieszono baldachim oraz karuzelę z pluszowymi chmurami i zwierzątkami. W takim miejscu chłopiec z pewnością wyśpi się po królewsku.

Zobacz też:

Julia Wieniawa szczerze o aferach Królikowskiego. "Każdy kij ma dwa końce"

Kuba Karaś potwierdził! Znowu jest zakochany w Jess!

Agnieszka Woźniak-Starak wybiera się na ryby? Spójrzcie na jej spodnie!

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy