Reklama
Reklama
Tylko u nas

Julia Wieniawa szczerze o aferach Królikowskiego. „Każdy kij ma dwa końce”

Julia Wieniawa (23 l.) nie ukrywa, że po wieloletnim związku wciąż trudno jej oceniać Antka Królikowskiego, do którego ma sentyment. Aktorka w rozmowie z Pomponikiem zdobyła się na kilka szczerych słów. Co obecnie o nim myśli?

Julia Wieniawa udzieliła nam ostatnio szczerego wywiadu. Aktorka znana z produkcji "Sala samobójców. Hejter", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" i "W lesie dziś nie zaśnie nikt" opowiedziała nam o tym, co sądzi na temat afer dot. Antoniego Królikowskiego oraz walk celebrytów, którzy stają ze sobą w szranki na ringu. Miała propozycję udziału w podobnej prowokacji?

Julia Wieniawa ocenia afery Królikowskiego

Julka przyznała, że temat Antka jest dla niej w pewien sposób niekomfortowy. Przez jej przeszłość i związek z aktorem każdy chciałby dowiedzieć się, co myśli na temat najnowszych afer z udziałem byłego partnera. Jak zaznaczyła, ma swoje zdanie na ten temat, jednak najważniejsze jest dla niej, że Antek wycofał się z tego "bycia złym". Julka dobrze mu życzy.

Julia Wieniawa ma sentyment do Królikowskiego?

Reklama

Jak sama stwierdziła, jej osąd nie jest w pełni obiektywny, ponieważ Julka wciąż ma sentyment do Królikowskiego. Nic dziwnego, para była ze sobą kilka lat. Aktorka nie ukrywa, że ostatnie wydarzenia sprawiają, że jest jej przykro, ponieważ widzi tę nienawiść do Antka z każdej możliwej strony.

Julia Wieniawa zabrała głos w sprawie rozstania Królikowskiego i Opozdy. Wie coś więcej?

23-latka przyznała, że o związku Antka i Asi Opozdy nikt nie zna prawdy. Tajemniczo podkreśliła również, że każdy kij ma dwa końce... chociaż nie chciała kontynuować swojej wypowiedzi. Widać, że coś zataiła.

Usprawiedliwiając się przed naszym dziennikarzem, zaznaczyła, że nie chce się wypowiadać na ten temat, bo właściwie obydwojgu aktorom (Królikowskiemu i Opoździe) dobrze życzy.

Gwiazda podkreśliła również, że artykuły dostępne w internecie zwykle przedstawiają jedynie wycinek z życia danej osoby i nie pokazują w pełni problemu lub całkowicie mijają się z prawdą, więc nie chce pochopnie osądzać ludzi na podstawie tego, co pokazuje internet.

Trzeba przyznać, że Wieniawa wyrosła na wyjątkowo rozsądną kobietę, która dojrzale parzy na świat i twardo stąpa po ziemi.

Julia Wieniawa miała propozycje walk na FAME MMA?

Chociaż Wieniawa cieszy się wielką sławą w związku z wykonywanym zawodem, to okazuje się, że należy do grona tych nielicznych sław, które nie dostały zaproszenia do walki na żadnym z organizowanych eventów przez federacje skupiające się na pseudowalkach, gdzie występują celebryci, Instagramerzy itd.

Czy Julia Wieniawa się kiedyś biła?

Młoda gwiazda zdradziła nam, że od dzieciństwa nie uczestniczyła już w żadnych przepychankach. Gdy była mała zdarzyło jej się z kimś poszarpać, gdy szalała, ale - jak zaznaczyła - to było w pełni kontrolowane.

Zobacz też:

Agustin Egurrola komentuje rozstanie "Cichopków": "Ja jeszcze bym tego nie przekreślał"

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną: "Już w 2023 roku widzimy się w Sejmie"

Milena Rostkowska-Galant w "Ninja Warrior Polska"

Ukraina: Nieznane losy około 400 osób z Hostomla

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama