Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Opozda definitywnie odcina się od Królikowskiego. Usunęła ważną pamiątkę po mężu

Joanna Opozda (33 l.) podobnie jak jej mąż Antoni Królikowski (33 l.) zawzięcie milczy na temat rozstania. Gwiazda pokusiła się jednak o pewien gest, który sprawił, że wszystko stało się jasne. Aktorka pozbyła się ważnej pamiątki po Antku.

Joanna Opozda wykonała ważny gest

Od ponad miesiąca o Antonim Królikowskim i Joannie Opoździe mówi się niemal wyłącznie w kontekście ich szokującego rozstania. Gdy wyszło na jaw, że aktor prawdopodobnie wdał się w romans z sąsiadką swojej żony, wylała się na niego fala nienawiści. Jak na razie, zarówno Królikowski, jak i prawniczka o imieniu Iza unikają publicznego pokazywania się razem. Fotoreporterom udało się jednak odkryć, że oboje wyprowadzają tego samego psa i mieszkają razem

Reklama

Joanna Opozda stara się robić dobrą minę do złej gry i unika wypowiedzi na temat postępowania swojego męża. Celebrytka kontynuuje aktywność w mediach społecznościowych zupełnie, jak gdyby nic się nie stało. Aktorka niedawno relacjonowała pobyty w szpitalu wraz z małym Vincentem. Na szczęście chłopczyk wrócił już do zdrowia i gwiazda może skupić się na pozytywnych stronach macierzyństwa. Czujni internauci zauważyli jednak, że Joanna Opozda wykonała bardzo ważny gest! Nic nie przeszło ich uwadze. 

Joanna Opozda definitywnie odcina się od Królikowskiego

Joanna Opozda w ostatnich tygodniach bardzo się wyciszyła i stroni od udzielania wywiadów. Niemniej jednak, obserwując jej media społecznościowe, można dowiedzieć się, co obecnie dzieje się w życiu celebrytki. Zdaniem internautów, jej ostatni gest to najlepszy dowód na to, że nie ma już najmniejszych szans na ratowanie małżeństwa z Antkiem Królikowskim.

Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że nic się nie zmieniło. Na profilu gwiazdy wciąż znajduje się sporo archiwalnych fotografii, na których jest obecny jej mąż. Uważni obserwatorzy zauważą jednak, że zniknęło jedno ważne zdjęcie, które było swego rodzaju pamiątką. Joanna Opozda usunęła fotografię z dnia ślubu!

Niestety czas zweryfikował trwałość ich uczucia. Związek Opozdy i Królikowskiego nie przetrwał. Czy usunięcie fotografii to znak, że Joasia pragnie o tym zapomnieć?

Zobacz też:

Antoni Królikowski przynosi Polsce wstyd! Brytyjczycy wyśmiewają walkę sobowtórów

Ida Nowakowska zna tajemnice Katarzyny Cichopek? Odniosła się do rozstania z Hakielem

Oszuści podszywają się pod urzędników. Żerują na uchodźcach

Wojna w Ukrainie. Rosjanie rozpędzili pokojowy protest. Na nagraniu słychać strzały

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy