Reklama
Reklama

Opozda z synem wychodzą ze szpitala. Pomagają im przyjaciele, a Antka znowu nie ma

Joanna Opozda z synem opuścili w piątek szpital. Aktorka przekazała dobre wieści na swoim Instagramie i zamieściła zdjęcie małego Vincenta. Jakiś czas temu syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego przechodził infekcję, która wymagała leczenia pod okiem specjalistów.

Pod koniec marca Joanna Opozda zamieściła na Instagramie wpis, w którym informowała, że znajduje się z synem w szpitalu. Mały Vincent przechodził poważną infekcję i wymagał leczenia pod okiem specjalistów. Przyjęto go na oddział patologii noworodka, gdzie otoczono go odpowiednią opieką.

Aktorka pisała, że czuwa przy łóżku syna i bardzo martwi się o jego zdrowie. Wspominała, że jest zdumiona warunkami w szpitalu, a minioną noc musiała spać na podłodze. Wyraziła swoje ubolewanie nad stanem polskiej służby zdrowia. "Na takich oddziałach nie ma łóżek dla matek, a jedynie fotele, na których nie sposób nawet karmić. Nie wyobrażam sobie, jak te wszystkie mamy, które czasami muszą spędzić w takim miejscu kilka miesięcy, dają sobie radę" - pisała.

Reklama

Joanna Opozda z synem opuścili szpital

Kilka dni temu Opozda informowała, że stan chłopca się poprawia, a leczenie przynosi efekty. "Vini jest bardzo dzielny, antybiotyk działa, więc jestem dobrej myśli - zapewniała.

W piątek na Instagramie pojawiło się zdjęcie Vincenta, który jest już... w domu! Okazuje się, że stan zdrowia syna Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego uległ poprawie i lekarze zdecydowali, że można go już wypisać. "Jesteśmy już w domu" - napisała aktorka.

Opozda dziękowała także swoim przyjaciołom: Patrykowi Pniewskiemu i Oliwii Bosowskiej, na których wsparcie mogła liczyć podczas opuszczania szpitala. Z relacji na Instagramie wynika, że ojciec Vincenta, Antek Królikowski nie pojawił się na miejscu.

***

Zobacz także:

Kurzajewski odniósł się do pogłosek o romansie z Cichopek i wyjawił, co ich łączy. Hakiel również zabrał głos!

Córka Bruce'a Willisa pokazała przejmujące zdjęcie z ojcem po obwieszczeniu końca jego kariery. Widok łapie za serce

Teresa Lipowska przerwała wywiad po tym pytaniu. "Nie będziemy rozmawiać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy