Reklama
Reklama

Rubik relacjonuje życie w Miami. Ostry komentarz internautki i cięta riposta

Już jakiś czas temu Rubikowi opowiadali na prawo i lewo, że wynoszą się z Polski. Oczywiście za destynację obrali Stany Zjednoczone, gdzie ma się ziścić ich amerykański sen. Swoim luksusowym życiem chwalą się w sieci, a ich nadmierna aktywność w mediach społecznościowych drażni internautów. Jedna ze zirytowanych "fanek" szybko napisała, co myśli o Agacie i jej bolączkach, a na ripostę nie trzeba było długo czekać!

Rubikowie opuścili Polskę

Piotr Rubik i Agata Rubik jakiś czas temu zaszokowali fanów i ogłosili, że wyprowadzają się z Polski. Oczywiście ich nowy domy dom musi być iście luksusowy i elegancki, tak, by nie odstawał od ich wystawnego życia. Agata już zdążyła się pochwalić, w jakim apartamencie będą mieszkać, a Piotr nie ukrywa, że chce zostać "polskim królem Florydy". 

Reklama

Publiczność zastanawia się, skąd małżonkowie będą czerpać pieniądze na utrzymanie całej rodziny w USA, wszakże niedawno Rubik zbierał od innych ludzi pieniądze na płytę, gdyż jak twierdził, nie miał za co wydać nowych utworów.

Celebryci szybko uspokoili fanów i wyjawili, że muzyk w Miami założył firmę, a niebawem planuje podbić lokalny rynek muzyczny. Również Agata zakasała rękawy do pracy i już szykuje się, by reklamować na Instagramie produkty różnej maści.

Oczywiście, wszystko to wiemy z mediów społecznościowych, gdzie zakochani prężnie rozwijają konta. Ich aktywność jest nieustająca, a niektórzy fani mają już dość zdjęć i filmów niemalże każdej minuty ich życia!

Rubik relacjonuje życie w Miami. Ostry komentarz internautki i cięta riposta

Rubikowie za granicą złapali wiatr w żagle i nie zamierzają ukrywać tego, jak im się powodzi. Agata robi wszystko, by co rusz chwalić się luksusem i dobrostanem. Na swoim koncie na Instagramie relacjonuje nowe życie. Ostatnio nawet pokazała publice, jak wygląda chodnik prowadzący na plażę. Nie da się ukryć, że dla niektórych to już przesada, a swoje zdanie w tym temacie wyraziła jedna z internautek.

"Życie na pokaz to prosimy jeszcze relacje z pierwszej kupy waszej" - napisała pod wpisem.

Taki komentarz rozsierdził byłą modelkę, która wdała się w pyskówkę z krnąbrną "fanką". W mig jej odpisała i wywołała burzę pod postem.

"Niestety, już za późno..." - odpisała.

Myślcie, że faktycznie ich wynurzenia są przesadą?

Przeczytajcie również:

Awanturka o teściów i "ostatnie pożegnanie" Agaty Rubik. Ogień na Instagramie

Rubikowie wyjeżdżają z Polski i urządzają wyprzedaż rzeczy. Cena głośników przyprawia o zawrót głowy

Agata i Piotr Rubikowie opublikowali pożegnalne zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy