Reklama

Reklama

Reklama

Rozwody w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Już udały się do prawników!

Uczestniczki 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" łączą siły! Panie w formacie nie znalazły miłości, ale najwidoczniej zaprzyjaźniły się i wspólnie spędzają czas. Niedawno za pośrednictwem sieci pochwaliły się zdjęciami w sukniach ślubnych i odtworzyły słynną scenę z serialu "Przyjaciele". Rozwody już niebawem?

Kolejna edycja kontrowersyjnego programu wzbudziła sporo emocji. W 7. części "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wydawać się mogło, że każda z dobranych par w eksperymencie specjalistów bardzo do siebie pasuje. Z czasem wyszło na jaw, że małżonkowie nie dogadują się ze sobą i nikomu nie udało się stworzyć udanego związku.

W 7. części "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie poznali Agnieszkę, Patrycję i Dorotę oraz Kamila, Adama i Piotra. Trzem małżeństwom z pozoru się układało, a fani mieli nadzieję, że ich relacje przetrwają. Jak to bywa w tym formacie, każde ze stron zdecydowały się na rychły rozwód.

Reklama

Co prawda panie w programie nie znalazły miłości, ale wydaje się, że dobrze się dogadują, a ich przyjaźń będzie dłuższa niż małżeństwo.

Niedawno uczestniczki spotkały się ze sobą, wskoczyły w suknie ślubne i odtworzyły słynną już scenę z popularnego serialu "Przyjaciele".

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczki znów w sukniach ślubnych. Odtworzyły kultową scenę z serialu!

Agnieszkę, Dorotę i Patrycję połączyły wspólne doświadczenia. Kobiety wyszły z programu bez ukochanych, za to znalazły wspólny język i wydaje się, że świetnie się ze sobą dogadują. Niedawno się spotkały, przebrały w suknie ślubne i udawały bohaterki serialu "Przyjaciele".

Tak jak Rachel, Monica i Phoebe zasiadły na kanapie z winem, popcornem i piwem wystrojone w białe suknie. Zabawnymi zdjęciami uczestniczki podzieliły się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rozwody w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Już udały się do prawników!

Agnieszka na Instagramie zaznaczyła, że świętują rozwody, które już niedługo się odbędą. Kobiet podkreśliła, że znalazły już prawników.

Terminy rozpraw są już wyznaczone, lecz uczestniczki nie chciały zdradzić dokładnych dat.

W dalszej części relacji padły pytania od internautów. Jeden z nich zapytał Patrycji, czy to prawda, iż jej mąż Adam ją prześladował.

Spodziewaliście się takiego zakończenia programu?

Zobaczcie również:

Maciej Musiał otworzył własną knajpę. Jego mama jest dumna: "Zawsze miał wizję tego miejsca!"

Ksiądz gani Królikowskiego! "Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał?". Co unieważnieniem małżeństwa?

Ewa Szabatin biega po plaży, chwaląc się sylwetką

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy