Reklama

Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka usunęła zdjęcia. Tłumaczy, dlaczego

Agnieszka przyznała się do usunięcia kilku zdjęć ze swojego profilu w sieci. Fani są pewni, że był na nich Kamil. Zarzucają uczestniczce "Ślubu od pierwszego wejrzenia", że poszła do programu tylko po to, by zdobyć popularność. Jak wytłumaczyła się Agnieszka?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka usunęła zdjęcia z sieci

Agnieszka i Kamil byli jedną z ulubionych par siódmej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jednak po powrocie z podróży poślubnej widzowie zaczęli mieć co do nich wątpliwości. Zauważyli, że para mało ze sobą rozmawia i ich kontakt jest coraz luźniejszy. Sceny związane Agnieszka i Kamilem zaczynają być nudne. 

Co ciekawe Agnieszka jest bardzo aktywna na Instagramie. Chętnie odpowiada na pytania fanów randkowego show. To wyjątek wśród uczestników "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zwykle każdy z nich ogranicza swoją aktywność w sieci, w obawie, by produkcja nie miała pretensji, że ujawnił jakieś tajemnice. 

Reklama

Fani programu zarzucili Agnieszce, że chce się wybić na programie. Jest aktywna na Instagramie, by zdobyć jak najwięcej fanów teraz, gdy w telewizji pokazywany jest show z jej udziałem. Uczestniczka nie była zadowolona z takich zarzutów. Stwierdziła, że zawsze dużo publikowała i teraz nie zamierza tego zmieniać. Przyznała jednak, że nim rozpoczęła się emisja programu, musiała trochę swoje konto zweryfikować i usunąć kilka zdjęć. 

Na pytanie, czy na usuniętych zdjęciach był Kamil i czy miała z nim jakieś fotografie, szybko odpowiedziała:

Myślicie, że Kamil i Agnieszka pozostaną małżeństwem po programie? 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zmiana formuły programu w siódmej edycji

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to popularny eksperyment telewizyjny. Nie da się ukryć, że show od początku wzbudza wśród widzów sporo emocji. Kontrowersyjny format, w którym nieznani sobie uczestnicy biorą ze sobą ślub, emitowany jest już ponad 5 lat. Jednak większość eksperymentów małżeńskich się nie powiodła, a pary wybierały rozwód, zamiast życie we dwoje.

Stacja TVN rozpoczęła w marcu nadawanie 7. już sezonu show. Ta edycja różni się od poprzednich. Do tej pory widzowie w pierwszym odcinku poznawali kandydatów i nie wiedzieli, z kim każdy z nich zostanie połączony. Śluby pokazywano dopiero w kolejnych odcinkach. Tym razem widzowie w kolejnych odcinkach poznali poszczególne pary. Już w pierwszym odcinku Agnieszka i Kamil stanęli na ślubnym kobiercu. W drugim odcinku poznali Dorotę i Piotra, a w kolejnym Patrycję i Adama.

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil nie jest już z Agnieszką. Zdradziła go sąsiadka

Afera podsłuchowa Cichopek: Kto nagrał jej rozmowy? Detektyw Rutkowski ma trop

Kasia Cichopek po głośnym wywiadzie Hakiela szaleje w Krakowie! Nie jest sama...

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu

***


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy