Reklama
Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Pierwsza para nowego sezonu już się rozstała?

Agnieszka i Kamil to pierwsza para najnowszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dopiero co stanęli na ślubnym kobiercu, a już pojawiły się informacje, że para się rozstała. Czy to prawda?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Kamil pierwszą parą siódmego sezonu

W siódmym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie poznali pierwszą parę. To Agnieszka i Kamil. Agnieszka pochodzi z Białegostoku. Ma ustabilizowaną sytuację zawodową - pracuje w banku, posiada własne mieszkanie. Do szczęścia brakuje jej mężczyzny, któremu mogłaby zaufać. Kamil z kolei to 27-latek z Włocławka. Pracuje w rodzinnej firmie prowadzonej przez siostrę Niedawno rozstał się z partnerką.

Fani programu przeanalizowali instagramowy profil Agnieszki. Szybko zauważyli, że pod postami uczestniczki chętnie udziela się siostra Kamila. Kobieta bardzo mile komentuje posty Agnieszki. Jednak Agnieszka i Kamil nie obserwują się już na Instagramie. Dodatkowo zdaniem fanów jeden z postów uczestniczki wyraźnie wskazuje na to, że już nie są razem, gdyż pisze ona o porażkach ubiegłego roku.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Zmiana formuły programu

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to popularny eksperyment telewizyjny. Stacja TVN rozpoczęła właśnie nadawanie 7. już sezonu show. Ta edycja będzie różnić się od poprzednich. Do tej pory widzowie w pierwszym odcinku poznawali kandydatów i nie wiedzieli z kim każdy z nich zostanie połączony. Śluby pokazywano dopiero w kolejnych odcinkach. Tym razem widzowie w kolejnych odcinkach poznają poszczególne pary. Już w pierwszym odcinku Agnieszka i Kamil stanęli na ślubnym kobiercu. W drugim odcinku poznają Dorotę i Piotra.

Zmiana w programie dotyczy też ekspertów. Tym razem nie zobaczymy już Piotra Mosaka. Tym razem kandydatów sprawdzą i dopasują w pary psycholożka Marta Chorzewska, profesor Bogusław Pawłowski i Karolina Tuchalska-Siermińska.

Zobacz też:

Monika Richardson wesprze uchodźców. Zobaczcie co im oferuje

Maryla Rodowicz o spotkaniu z Putinem: "To było przerażające"

Spadek liczby chorych pod respiratorami. Nowe dane resortu zdrowia

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy