Reklama
Reklama

Nowa uczestniczka "Ślubu..." już wywołała burzę w sieci! Co wyjawiła?

7. edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" już wystartowała, a fani show pierwszy odcinek mogą obejrzeć w sieci. Czujni obserwatorzy już zaczęli śledztwo i dostrzegli niepokojący wpis Agnieszki, która została połączona z Kamilem. Doszło między nimi do rozstania?

Właśnie rozpoczęła się siódma edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nie da się ukryć, że show od początku wzbudza wśród widzów sporo emocji. Kontrowersyjny format, w którym nieznani sobie uczestnicy biorą ze sobą ślub, emitowaye jest już ponad 5 lat. Jednak większość eksperymentów małżeńskich się nie powiodło, a pary wybierały rozwód, zamiast życie we dwoje.

Reklama

Widzowie przeżywają jeszcze poprzednią edycję, w której miłość odnaleźli tylko Aneta i Robert. Małżonkowie niedawno zostali rodzicami, a na świat przyszedł ich synek Mieszko.

Głośno było również o Kasi i Pawle. Kobieta nie była zadowolona z wyboru ekspertów. Mężczyzna na początku bardzo jej się spodobał, ale czar szybko prysł. Ostatecznie Paweł związał się z kuzynką żony. 

Wczoraj w sieci można było obejrzeć pierwszy odcinek kolejnej odsłony "Ślubu". Widzowie poznali 29-letnią Agnieszkę z Białegostoku i 27-letniego Kamila z Włocławka. Czujni fani już zaczęli śledztwo w mediach społecznościowych i donoszą, że para mogła się już rozstać!

Nowa uczestniczka "Ślubu..." już wywołała burzę w sieci! Co wyjawiła?

W nowej edycji eksperci połączyli Agnieszkę i Kamila. Według specjalistów mają podobne podejście do życia oraz religijności. Podczas poznania się Agnieszka i Kamil byli sobą wyraźnie zainteresowani, a do kamer przyznali, że odnieśli dobre pierwsze wrażenie.

Na ten moment nie wiadomo, jak potoczą się losy pary, ale niecierpliwi widzowie już zaczęli śledztwo w tym temacie i odnaleźli konta w mediach społecznościowych 29-latki. Internauci doszukali się "niepokojącego wpisu" Agnieszki i uznali, że już rozstała się z Kamilem!

Kobieta na Instagramie napisała, że w ostatnim czasie w jej życiu "było mnóstwo radości, przeplatanej ze smutkiem..." 

Fani "Ślubu" uznali te słowa za zły znak. Wiele osób zastanawia się, czy Agnieszka pisząc o "rozczarowaniu" miała na myśli małżeństwo z Kamilem. Inni natomiast uznali, że te słowa to zmyłka, a uczestniczka celowo chce wprowadzić w błąd internautów. 

Na rozwój sytuacji i ostateczną decyzję małżonków publika musi jednak poczekać!

Zobaczcie również:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia wyjawia, co działo się poza kamerami

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mamy zdjęcia partnerki Pawła!

Obostrzenia w Polsce. Rząd wprowadza zmiany od 1 marca

Księżna Charlene wciąż nieobecna! Co dzieje się z księżną Monako?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy