Reklama
Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia wyjawia, co działo się poza kamerami

Od ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęło już kilka tygodni. Julia jednak dopiero teraz postanowiła opowiedzieć o tym, co działo się, kiedy gasły światłą kamer.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia zdradza szczegóły programu

Julia Gołębiowska była uczestniczką szóstej edycji randkowego show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Została połączona w parę z Tomaszem Jochymskim. Od początku nie układało się tej dwójce. Fani nie dawali szansy ich związkowi. I mieli rację. Na końcu edycji Julia i Tomasz byli jedyną parę tej edycji, która była zdecydowana zakończyć związek.

Teraz, kiedy wielkimi krokami zbliża się już kolejna edycja programu (w marcu TVN pokaże nowe pary), Julia zdecydowała się opowiedzieć o kulisach programu. Na swoim InstaStories zorganizowała Q&A i odpowiedziała szczerze na pytania fanów. Przyznała, że jest fanką programu i oglądała wszystkie jego odcinki od pierwszego sezonu.

Reklama

Sama nie odczuła stresu, występując przed kamerami. Bardziej stresował ją sam ślub. Julka przyznała również, że dziwnie jest oglądać siebie w telewizji. 

Przyznała, że kilku spraw dotyczących programu nie może zdradzić. Umowa zobowiązuje ją do zachowania tajemnicy przez kilka lat. Na przykład nie odpowiedziała na pytanie, czy uczestnicy podpisują umowę, że wezmą ślub i nie uciekną sprzed ołtarza. Uczestniczka wyjawiła, że nie wszystko, co działo się w programie, zostało pokazane. Wiele też sytuacji nie było nagranych.

W rozmowie z fanami nie mogło zabraknąć pytań  relację Julii z Tomaszem. Fani podziwiali spokój uczestniczki i jej opanowanie w stosunku do męża. 

Przypomnijmy, że w jednym z odcinków Tomek skrytykował wygląd Julii. bardzo ją to zabolało i wyprowadziła się od męża, a jego późniejsze próby naprawienia sytuacji nie przyniosły rezultatu.

Uczestniczka przyznała, że od początku Tomasz nie był w jej typie, ale nie okazywała mu tego.

Wyjawiła, że nie ma żadnego kontaktu z Tomaszem. jest teraz w nowym związku, jednak nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojego ukochanego. Na pytanie czy jeszcze raz wzięłaby udział w programie odpowiedziała:

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mamy zdjęcia partnerki Pawła!

Wojtek z Zanzibaru wykorzystał celebrytów? Właściciel Pili Pili ma kłopoty

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pogratulowała Opoździe narodzin syna. Zaskakujące słowa!

Rząd znosi większość obostrzeń. Zostają maseczki

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama