Reklama

Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mamy zdjęcia partnerki Pawła!

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczyła nie mniejszych emocji niż poprzednie edycje. Wszystko za sprawą kiepskiego dopasowania par. Wiemy, jak wygląda nowa partnerka Pawła. Okazuje się, że kobieta jest... kuzynką jego byłej żony!

Kasia i Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli równie niedopasowaną parą, jak Iga i Karol. Chodź nie dochodziło w ich przypadku do tak przykrych wydarzeń jak u par z poprzedniej edycji, to niezdecydowanie Kasi w kwestii małżeństwa mocno irytowało widzów. W odcinkach specjalnych "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogliśmy poznać dalsze losy bohaterów. Drugi odcinek skupiał się właśnie na historii Kasi, Pawła i... Klaudii.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Paweł Olejnik znalazł miłość

Po zakończeniu programu Paweł i Kasia ostatecznie się rozstali. Jakiś czas później pojawili się razem w programie "Dzień dobry TVN", w którym opowiadali o swojej relacji i wrażeniach z programu. Choć dla nich przygoda nie skończyła się pomyślnie, to po rozstaniu Paweł ułożył sobie życie i poznał nową kobietę. Okazuje się, że jego obecna partnerka to... kuzynka Kasi! Wszystko zatem zostaje "w rodzinie".

Kasia, robiąc dobrą minę do złej gry, dodała tylko: "Wyszedł z tego programu wygrany".

Jak wygląda kuzynka Kasi i dziewczyna Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Paweł mocno bronił anonimowości swojej ukochanej. Dopiero w odcinkach specjalnych historia zatoczyła koło. Kuzynka Kasi pojawiła się na ich weselu! 24-letnia Klaudia zachwycała się Pawłem, ówczesnym mężem Kasi, komplementując go, że jest przystojny, choć trochę za stary jak dla niej. Jak widać, miłość nie wybiera!

Produkcja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze spotkanie zakochanych. Paweł wyznał, że jest teraz szczęśliwy i bardzo kocha Klaudię. Pomponik życzy szczęścia!


Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga strzeliła focha na Karola i Laurę

Angelina Jolie o śmierci matki. Bardzo ją zmieniła

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie starają się o dziecko

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | Paweł Olejnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy