Reklama
Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga strzeliła focha na Karola i Laurę

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozgrzała widzów jak nigdy dotąd! Wszystko dzięki parze dobranej przez ekspertów: roztrzepanej Igi i zdystansowanego Karola. Choć kurz po emisji ich odcinków dawno przeminął, to kontynuacja losów bohaterów na nowo rozpaliła internautów. Dlaczego Iga ma żal do Laury i nie chce znać Karola?

Specjalne odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują, jak potoczyło się życie programowych par. W piątej edycji byli to: Iga i Karol, Laura i Maciek, a także Iza i Kamil. Choć tylko dwie ostatnie pary zdecydowały się na kontynuowanie małżeństwa, to ostatecznie ich drogi się rozeszły. Po emisji programu plotki, jakie krążyły w internecie potwierdziły się - Karol i Laura zostali parą!

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Reklama

Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz byli parą, która rozpalała widzów do czerwoności ze względu na skrajne niedopasowanie charakterów. Karol był spokojny i zdystansowany, a Iga energiczna i z pretensjami, że jej mąż "nie jest radosny".

Już podczas emisji odcinków na Igę wylała się fala hejtu, a Karol potrzebował pomocy psychologa, aby pozbierać się po udziale w programie. Jak się okazało, swoje szczęście znalazł u boku innej uczestniczki - Laury Wielich, która również nie została dobrze dopasowana ze swoim "programowym" mężem.

Iga ma żal do Laury

Jeszcze więcej pikanterii tej historii dodaje fakt, że Laura i Iga się kolegowały podczas emisji programu w telewizji.

"To był list napisany po trzech czy czterech miesiącach zerowego kontaktu. Wysłałam mu go przed emisją. Pomyślałam, że ani tego nie skasuje, no może spalić, ale nie usunie, będzie musiał odczytać. A nie wiem, czy nie jestem u niego poblokowana, więc trochę zaryzykowałam. Ten list był bardzo miły, nie napisałam tam nic złego (...). Nie chcę znać Karola, nie chcę mieć z nim żadnego kontaktu" - dodała Iga.

Iga ma też żal do Laury, która nie określiła się wprost, czy chce być z jej mężem.

Karol oczywiście też oberwał od swojej byłej żony.

Laura jednak twierdzi, że wszystko co robili, było na celu uchronienia Igi przed dodatkowym hejtem.

Karol wraz z Laurą tworzą zgrany duet. Łączą ich wspólne zainteresowania, takie jak kulinaria i taniec. Planują powiększyć rodzinę i spędzić ze sobą resztę życia.


Zobacz też:

Ujawniono, jak wyglądały ostatnie chwile Pendereckiego

Steczkowska popłakała się w trakcie wywiadu

Tysiące uszkodzonych budynków i ofiary śmiertelne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | Iga Śmiechowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy