Reklama
Reklama

Angelina Jolie o śmierci matki. Bardzo ją zmieniła

Angelina Jolie (46 l.) jest owocem miłości znanej, hollywoodzkiej pary. Często podkreśla, że jej matka, która przedwcześnie zmarła, miała na nią ogromny wpływ. To ona zainspirowała ją do aktywności społecznej oraz oddanego macierzyństwa.

Angelina Jolie to wrażliwa i rodzinna kobieta, która wywodzi się z rodziny aktorskiej. Matka miała na nią bardzo duży wpływ i zainspirowała ją do działań społecznych, co często podkreśla w wywiadach. 

Mimo to rzadko wspomina swoje dzieciństwo czy życie prywatne, chociaż jest owocem miłości znanej, hollywoodzkiej pary. Tata gwiazdy to Jon Voight, który ma na swoim koncie Oscara.

Jej rodzice rozwiedli się, a mama została sama z dwójką dzieci. Musiała zrezygnować z kariery i w pełni poświęcić się macierzyństwu.

Reklama

Angelina Jolie o śmierci matki

Marcheline Bertrand odeszła w 2007 roku po ponad siedmioletniej walce z rakiem jajnika. Miała 56 lat. Kilka lat później córka wytatuowała sobie na pamiątkę literę, nawiązującą do ich ulubionej piosenki. To pomogło jej poradzić sobie ze stratą.

To właśnie po niej Angelina odziedziczyła niezwykłą urodę. W żyłach Bertrand płynęła bowiem krew frankokanadyjska, niemiecka, holenderska, oraz irokeska, po ojcu.

Wydarzenie na tyle nią wstrząsnęło, że zdecydowała się przejść mastektomię i usunąć jajniki. Zaczęła też uświadamiać kobiety na temat skali problemu.

Dzisiaj aktorka po rozwodzie z Bradem Pittem wychowuje szóstkę dzieci. Chce to zrobić tak samo, jak jej oddana matka - z miłością i zrozumieniem.

Zobacz też:

Jakimowicz broni zatrzymanego Michała M. "Ewidentnie mieli chłopaki na własny użytek"

Rodzina "królowej życia" ma kłopoty! Gwiazda zamierza iść na policję!

Taylor Swift wdała się w kolejną aferę?! Oto kto stanął w jej obronie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama