Reklama

Reklama

Reklama

Rodzina "królowej życia" ma kłopoty! Gwiazda zamierza iść na policję!

Izabela Macudzińska-Borowiak to gwiazda programu "Królowe życia". Popularność ma jednak swoją cenę. Jej 14-letnią córkę zaczęły nękać dwie hejterki, wysyłając do niej wulgaryzmy, a nawet... groźby śmierci. Celebrytka nie wyklucza zgłoszenia sprawy na policję. Udało jej się już ustalić ich dane!

Izabela Macudzińska-Borowiak jest projektantką, stylistką oraz właścicielką stylowego butiku z odzieżą damską Just Unique. Trzeba przyznać, że nie są to tanie rzeczy!

Widzowie kojarzą ją jednak przede wszystkim z programu telewizji TTV "Królowe życia". Popularność ma niestety swoją cenę, co odbija się nawet na bliskich osobach gwiazd.

Córka "królowej życia" ofiarą hejterek

14-letnia córka Izy jest nękana przez dwie hejterki. Celebrytka wyznała, że dziewczyna otrzymuje natarczywe wiadomości w postaci przezwisk, wulgaryzmów, a nawet gróźb śmierci!

Dzieci są całkowicie bezbronne wobec hejtu, dlatego mama postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Razem z mężem Patrykiem walczy teraz o bezpieczeństwo i spokój swojej pociechy.

Reklama

"Królowa życia" nie rzuca słów na wiatr. Udało jej się już ustalić konkretne dane osób, które grożą Elizce! I to... w zaledwie pół godziny.

Izabela Macudzinska-Borowiak zapowiada stanowcze kroki

Gwiazda programu "Królowe życia" nie wyklucza zgłoszenia sprawy na policję. Podobne treści zaczęła otrzymywać również jej siostra. 

Izabela Macudzińska oczekuje przeprosin. W przeciwnym wypadku podejmie kolejne kroki. Dziecko jest dla niej najważniejsze, a takie zachowania podchodzą pod paragrafy z kodeksu karnego!

Słusznie?

Zobacz też:

Mata usłyszał zarzut. Policja przeszukała jego mieszkanie

Jackowski wyjawia, dokąd uciekać! Wstrząsająca przepowiednia!

Testy na COVID-19 w aptekach. Wiemy, ile zapłaci NFZ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia | Izabela Macudzińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama