Reklama
Reklama

Rooyens z propozycją dla TVP. Sprzeda im format, który szykował dla TVN?

Zmiany w TVP zataczają coraz większe kręgi. Nie tylko dotyczą one prowadzących, czy programów informacyjnych. Metamorfoza czeka też całą ofertę programów rozrywkowych. Stacja właśnie pertraktuje z jednym z największych graczy na rynku produkcji telewizyjnych i możliwe, że kupi od niego jeden z formatów.

Zmiany w Telewizji Polskiej

Telewizji Polskiej widzowie obserwują spore zmiany. Ciągle dochodzą informacje o kolejnych zwolnieniach prezenterów i gospodarzy programów stacji. Nadal nie wiadomo co z przyszłością takich programów jak "Jaka to melodia?" czy planami co do gospodarzy "Pytania na śniadanie".

Nowy format na antenie TVP

TVP zamierza wprowadzić zmiany w ramówce. Jak dowiedział się portal ShowNews.pl popołudniami ma pojawić się w TVP program z elementami publicystyki  i rozrywki, który byłby wieczornym odpowiednikiem "Pytania na śniadanie". 

Reklama

"Kiedyś podobną audycję prowadziła Agata Młynarska - był to program "Świat się kręci", który zdjęto po trzech latach, w czerwcu 2016 roku" - czytamy w portalu.

TVP chce wprowadzić taki format jak najszybciej i już prowadzi rozmowy z jednym z największych graczy producentów programów telewizyjnych Rinke Rooyensem

Rinke Rooyens wyszedł z propozycją

Rinke ma już od dawna opracowany plan takiego programu. Jakiś czas temu stacja TVN myślała o programie siostrzanym do "Dzień Dobry TVN", który zagościłby w popołudniowym paśmie. Wówczas Rinke Rooyens podjął pierwsze kroki w zaprojektowaniu odpowiedniego formatu. TVN z pomysłu zrezygnowała, więc producent zamierza teraz go wykorzystać. 

"Rinke prowadzi już zaawansowane rozmowy. Jego show ma być nadawany popołudniami-wieczorami. Teraz Rochstar szuka dziennikarzy na wizję" - zdradza informator ShowNews. 

Dowodem na te doniesienia ma być ogłoszenie jakie firma Rooyensa Rochstar zamieściła jakiś czas temu w mediach. Poszukuje ona "doświadczonych pasjonatów, specjalizujących się w następujących tematach: polityka, literatura, muzyka, kino/teatr, sprawy kryminalne, nowe technologie/sztuczna inteligencja, sport, medycyna, problematyka społeczna, podróże, historia, showbusiness etc."

Zobacz też:

Aleksander Sikora spakował walizki. Gospodarz "Pytania na śniadanie" ma plan

Słynny prezenter TVP jest spokojny o swoją posadę. Wszystko z jednego powodu

Decyzja już zapadła. Tomaszewska przekazała wieści ws. ojca dziecka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rinke Rooyens | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy