Reklama

Reklama

Reklama

Romanse Macieja Kurzajewskiego. Plotkowano o prezenterce i znanej sportsmence

Maciej Kurzajewski (49 l.) jeszcze nigdy nie był wplątany w głośne afery, a o potencjalnych romansach jedynie plotkowano. Jak już wiadomo jeden z nich faktycznie miał miejsce. Dziennikarz nigdy nie komentował plotek, co dodatkowo podsycało zainteresowanie widzów. Romanse Macieja Kurzajewskiego są prawdziwe czy nie?

Maciej Kurzajewski od dwóch lat nie pozostawał w żadnym oficjalnym związku. Natomiast zawsze wokół jego osoby pojawiały się plotki o rzekomych romansach. Sam zainteresowany nigdy nie odpowiadał mediom na temat romansów, co dodatkowo rozpalało wyobraźnię czytelników. Romanse Macieja Kurzajewskiego są prawdziwe czy nie?

Romanse Macieja Kurzajewskiego

Pamiętacie program "Czar Par" w wydaniu Macieja Kurzajewskiego Izabelli Krzan? Plotki o romansie były równie głośne, jak o rzekomym romansie z Cichopek i sławną polską sportsmenką Justyną Kowalczyk.

Reklama

Maciej Kurzajewski: romans, którego nikt się nie spodziewał?

Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan od września 2019 roku prowadzili program "Czar par" w TVP. To teleturniej, który został reaktywowany po latach, ponieważ pierwotnie był emitowany w okresie 1993-1966. Prowadziła go wówczas Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz. Formuła przez lata jednak się nie zmieniła i pary rywalizowały z innymi.

Jurorami reaktywowanego programu TVP byli... Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. O ironio!

Maciej Kurzajewski: romans z Izabellą Krzan

Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski jako para prowadzących program świetnie się spisali i dogadywali na tyle dobrze, że od razu pojawiły się plotki na temat romansu pomiędzy nimi. Na niekorzyść wizerunku dwójki prowadzących było rozstanie Miss Polonii ze swoim ówczesnym partnerem, sportowcem Michałem Filipem. Izabella Krzan od 2020 roku jest w związku z partnerem Dominikiem Kowalskim.

Kim jest Izabella Krzan? Urodziła się 14 lutego 1995 roku w Olsztynie. Polska modelka, Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2011, Miss Polonia 2016 i prezenterka telewizyjna. Oprócz programu "Czar par" prowadziła również "Pytanie na śniadanie", "Koło fortuny" i Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem. Izabella Krzan jest obecna na Instagramie jako @izabellakrzan.

Maciej Kurzajewski: romans z Justyną Kowalczyk

Słynnym romansem, w który został wplątany Maciej Kurzajewski, była afera z Justyną Kowalczyk w latach 2013-2014. Choć sam nigdy nie wypowiedział się w tej sprawie - co wzbudzało podejrzenia - to myśl o romansie rozpalała wyobraźnię czytelników.

Pikanterii dodawały informacje, że w romans zaplątany był żonaty dziennikarz sportowy TVP. Ostatecznie złamał Justynie Kowalczyk serce, ponieważ nie zdecydował się odejść od żony.

Kim zatem był dziennikarz TVP, z którym romansowała Justyna Kowalczyk? Odpowiedź na to pytanie przedstawiamy w naszym artykule "Czy to Kurzajewski miał romans z Justyną Kowalczyk? Sprawa sprzed lat rozgrzewała korytarze TVP".

Maciej Kurzajewski: romans z Katarzyną Cichopek, który... okazał się prawdziwy!

Rzekomy romans Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek jest jedynym prawdopodobnym, który faktycznie mógł się spełnić. Świadczą o tym wspólne chwile w hoteluwspółprowadzenie festiwalu w Opoluświetne dogadywanie się podczas programu "Pytanie na śniadanie" i... chęć pomocy przy rozwodzie!

Jak już wszyscy wiedzą, plotki o romansie okazały się prawdziwe. Nie wiadomo jednak kiedy romans się rozpoczął. Według byłej żony Kurzajewskiego, od czasu nagrywania programu "Czar par", lecz ani Cichopek, ani Kurzajewski nie skomentowali tej rewelacji.

Para oficjalnie ogłosiła związek 7 października, w dniu 40. urodzin Kasi Cichopek. Na świętowanie okrągłych urodzin polecieli do Izraela. Wszystko zapewne pozostałoby w sferze ciszy i domysłów, gdyby nie komentarze Pauliny Smaszcz, która zdemaskowała ich związek. W sumie wyszło to parze na dobre!

"Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... Miłość. Pozdrawiamy z Izraela" - napisała Katarzyna Cichopek. Z kolei Maciej Kurzajewski dodał na swój Instagram takie samo zdjęcie z podpisem: "Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z Tobą!".

Was też kiedyś posądzali o tyle romansów?

Zobacz też:

Nerwowe ruchy TVP po wpisie Cichopek i Kurzajewskiego. Ujawniają, co dzieje się za kulisami

Cichopek i Kurzajewski wydali fortunę na hotel. Tak bawili się w Izraelu!

Cichopek i Kurzajewski popełnili gafę? Eksperci miażdżą ich "coming out": To jest rodzaj teatru

Marcin Hakiel korzysta na romansie byłej żony. Paulina Smaszcz może mu pozazdrościć

Ksiądz gani Cichopek i Kurzajewskiego! "I on rozbił małżeństwo, i ona"

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy