Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski wydali fortunę na hotel. Tak bawili się w Izraelu!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się w romantyczną podróż do Izraela, tym samym oficjalnie potwierdzając swój związek. Okazuje się, że za luksusowy hotel w Betlejem musieli słono zapłacić. W obiekcie znajdują się bowiem prace jednego z najdroższych artystów na świecie - Banksy'ego.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili, że są parą. Tym samym rozwiali krążące od dawna plotki na temat ich romansu.

Co więcej, prezenterzy potwierdzili swój związek na antenie sobotniego wydania "Pytania na śniadanie", na oczach widzów z całej Polski, łącząc się ze studiem prosto z Izraela. 

Reklama

Była żona Macieja pogrążyła jednak partnerów, publicznie ujawniając, że ich przygoda miłosna rozpoczęła się dużo wcześniej, doprowadzając do rozpadu rodziny. 

Zdaniem Pauliny Smaszcz wszystko zaczęło się jeszcze po programie "Czar par", w którym Cichopek wystąpiła razem z mężem Marcinem Hakielem.

Zarzuciła parze hipokryzję, w obliczu ich podróży do świętego miejsca i podkreślania wyznawania wartości religijnych. Po jej słowach w sieci rozpętała się prawdziwa burza, którą "Kurzajki" mogą jedynie śledzić z bardzo daleka.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Izraelu. Ile wydali na luksusowy hotel?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się wspólnie w podróż do Izraela i zatrzymali w luksusowym hotelu The Walled Off zlokalizowanym w Betlejem w Palestynie

Wyjątkowy hotel jest wypełniony pracami jednego z najbardziej tajemniczych (i najdroższych) streetartowych artystów świata - Banksy'ego. Prezenterzy wybrali na nocleg naprawdę niezwykłe miejsce - można obcować tu zarówno ze sztuką, historią jak i wyśmienitym jedzeniem. 

Z okien rozciąga się widok na słynny "Mur bezpieczeństwa" oddzielający Izrael od Zachodniego Brzegu Jordanu. Wizyta ma skłaniać turystów do odkrywania trudnej historii samodzielnie. 

Na terenie obiektu mieści się również muzeum, piano bar oraz księgarnia. Noc w apartamencie, na który zdecydowali się Maciej i Kasia to koszt rzędu 1300 zł za noc, jednak jego ulepszona wersja to wydatek nawet 3500 złotych!

Z komentarzy w sieci wynika, że goście są zachwyceni pobytem. Średnia ocen wynosi 9.9. 

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski całują się na wizji! Ujawnili kulisy swojego romansu w "Pytaniu na śniadanie"

Paulina Smaszcz demaskuje Cichopek i Kurzajewskiego. Tak zaczął się romans

Paulina Młynarska atakuje Kurską. "Nie może być inaczej przy takiej hipokryzji". O co poszło?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy