Reklama
Reklama

Paulina Młynarska atakuje Kurską. „Nie może być inaczej przy takiej hipokryzji”. O co poszło?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyznali, że są parą. Wieści ucieszyły nie tylko ich fanów, ale także szefową, która nie omieszkała skomentować tych doniesień. Paulina Młynarska z oburzeniem odniosła się do Kurskiej. „Nie może być inaczej przy takiej hipokryzji” – napisała. O co poszło?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili kilka dni temu, że połączyło ich romantyczne uczucie. Para wyszła z cienia po tym, jak była żona prezentera zaczęła publicznie prać rodzinne brudy pod postami Cichopek.

Fani nie byli zadziwieni takim obrotem spraw, ponieważ o romansie tej dwójki spekulowano już od dłuższego czasu. Wszystko dlatego, że Marcin Hakiel w wywiadzie udzielonym "Miastu kobiet" zdradził, że jego żona poprosiła o więcej przestrzeni i dopiero później okazało się, że jej "wolność" ma konkretne imię. Nie doprecyzował jednak, z kim miałaby go zdradzić Kasia Cichopek.

Reklama

Teraz prawda wyszła na jaw. Jak wyjawiła Paulina Smaszcz, Kurzajewski i Cichopek poznali się w programie "Czar par", który emitowano w 2019 roku. To oznacza, że tych dwoje zna się już niespełna trzy lata.

Pod zdjęciem pary zaroiło się od gratulacji, a o komentarz pokusiła się nawet szefowa "Pytania na śniadanie" Joanna Kurska.

"Miłość jest najważniejsza. Kochajcie się" - napisała krótko w komentarzu.

Paulina Młynarska krytykuje Kurską

Paulina Młynarska nie mogła przejść obojętnie wobec wynurzeń Kurskiej. Z oburzeniem skomentowała zachwyty żony Kurskiego i nie chodziło jej nawet o popieranie romansów znanych ludzi, którzy bez skrupułów wzięli rozwód, rozbijając swoje rodziny.

"Mało mnie obchodzi, że znana pani ze znanym panem. Małżeństwa się rozpadają, ludzie z nich wyrastają - nie moja rzecz co, kto, dlaczego i z kim. Jeśli byli małżonkowie czują potrzebę publicznych rozliczeń, to też nie moja sprawa. Może tego właśnie potrzebują, może ich to oczyszcza. Nie wiem" - zaczęła swój post Młynarska.

Jak się okazuje, rada Kurskiej uderzyła w wykluczone w TVP środowisko LGBTQA+.

Młynarska zarzuciła Kurskiej daleko idącą hipokryzję. Jak zauważyła, warto wspierać prawdziwą miłość, która jest najważniejsza tak dla osób heteronormatywnych, jak również dla osób LGBTQA+.

"Miłość jest najważniejsza? A co z nastolatkami LGBTQA+, które za sprawą waszej TVP nagonki tracą oparcie w rodzinach, popełniają samobójstwa, lądują na leczeniu psychiatrycznym? Co z dorosłymi z tej społeczności, którzy zmagają się z lękami i nerwicą, bo wasza szczujnia napuszcza na nich sąsiadów i bliskich? Miłość w ich życiu też jest najważniejsza? Zapamiętamy to. Zapamięta internet. Życie jest cholernie długie. Boga się nie boicie, bo w niego nie wierzycie. Nie może być inaczej przy takiej hipokryzji".

Zgadzacie się z tą opinią?

Zobacz też:

Syn Cichopek reaguje na romans matki z Kurzajewskim! Adam Hakiel zamieścił wymowny komentarz

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy