Reklama
Reklama

Syn Cichopek reaguje na romans matki z Kurzajewskim! Adam Hakiel zamieścił wymowny komentarz

Kasia Cichopek ogłosiła ostatnio, że plotki o jej romansie z Maćkiem Kurzajewskim to jednak prawda. Pod postem pojawiła się masa komentarzy, w tym te od Pauliny Smaszcz, które wywołały niezłą burzę. Okazuje się, że także syn gwiazdy TVP postanowił wyjawić, co myśli o nowej miłości matki...

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski znów są tematem numer jeden dla mediów plotkarskich. Para w końcu potwierdziła, że są razem. 

Do jeszcze większego rozgłosu bez wątpienia przyczyniła się Paulina Smaszcz, która ostro komentuje poczynania jej byłego męża. Wyjawiła m.in., że romans Kurzajewskiego i Cichopek trwa już od 2019 roku, gdy spotkali się na planie "Czaru par".

"Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela" - napisała Cichopek.

Pierwsze oficjalne zdjęcie Maćka i Kasi z Izraela chętnie komentują też liczni celebryci. Większość oczywiście życzy im szczęścia i nie podziela zdania Pauliny. 

Reklama

Adam Hakiel wymownie o romansie Cichopek

Niespodziewanie romans matki skomentował też Adam Hakiel. Syn aktorki postanowił okazać wsparcie rodzicielca, zamieszczając trzy emotikony czerwonych serc pod jej zdjęciem z Kurzajewskim. 

Kasia podziękowała w podobny sposób. Widać, że akceptacja syna bardzo ją ucieszyła...

Warto dodać, że chyba jedyną osobą, która do tej pory nie skomentowała romansu Cichopek jest Marcin Hakiel, który jeszcze parę miesięcy temu nie szczędził gorzkich słów pod adresem żony.

Dziś widać, że jego słowa o niewierności matki jego dzieci okazały się prawdą. Tancerz zajęty jest już jednak nową ukochaną, z którą układa sobie życie.

Zobacz też:

Kasia Cichopek potwierdza związek z Maciejem Kurzajewskim. Paulina Smaszcz atakuje

Kasia Cichopek potwierdziła romans z Kurzajewskim, a teraz taka sensacja. Sytuacja była nie do zniesienia

Katarzyna Cichopek świętuje 40. urodziny. Wybrała się w niezwykle miejsce!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Adam Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy