Reklama
Reklama

Czy to Kurzajewski miał romans z Justyną Kowalczyk? Sprawa sprzed lat rozgrzewała korytarze TVP

Maciej Kurzajewski parę lat temu był wiązany z głośną aferą z Justyną Kowalczyk. Choć jego nazwisko nigdy oficjalnie nie pojawiło się w artykułach, wiele osób miało go na myśli. Kurzajewski nigdy nie odniósł się do sytuacji. Jaka była prawda?

Wieść o romansie Justyny Kowalczyk z żonatym dziennikarzem z TVP rozpalały nagłówki magazynów plotkarskich w 2013 i 2014 roku. Kochanek złamał serce mistrzyni olimpijskiej i nie odszedł od żony, tak, jak obiecywał. Kim był dziennikarz z romansu i czy był to Maciej Kurzajewski?

Romans dziennikarza z Justyną Kowalczyk

Justyna Kowalczyk przez trzy lata spotykała się z żonatym dziennikarzem TVP, który towarzyszył jej na każdych zawodach. Miłość nie wybiera, a nasza mistrzyni olimpijska uwierzyła zapewnieniom kochanka o porzuceniu rodziny.

Reklama

Gdy informacja o romansie z dziennikarzem TVP wyszła na jaw, jego koledzy z pracy byli zbulwersowani.

Po ujawnieniu prawdy w "Gazecie Wyborczej" na temat ciąży, poronienia i depresji, Justyna Kowalczyk wyjechała z Polski na zgrupowanie. Mistrzyni olimpijska zorganizowała po jakimś czasie spotkanie, aby przeprosić małżonkę dziennikarza za romans. Rozmawiała też z kierownictwem redakcji sportowej TVP, aby były kochanek nie relacjonował jej udziału w następnych zawodach. Ostatecznie stracił od pracę w telewizji. Obecnie Justyna Kowalczyk jest szczęśliwą żoną i mamą.

Kim był dziennikarz TVP, z którym romansowała Kowalczyk?

Nie był nim Maciej Kurzajewski, który większości przychodził ludziom do głowy, ze względu na komentowanie wydarzeń sportowych. Zmieniono Sebastiana Parfjanowicza, odsuniętego od relacjonowania biegów narciarskich, na specjalizującego się w lekkoatletyce i łyżwiarstwie szybkim Aleksandera Dzięciołowskiego.

Kurzajewski ma romans, ale z Cichopek

Kurzajewski, choć nie miał romansu z gwiazdą sportu, coraz częściej jest łączony w parę z Kasią Cichopek. Jego partnerka we współprowadzeniu "Pytania na Śniadanie" ostatnio była widziana pod jego domem. Katrzyna korzysta także z takiego samego adwokata, który zajmował się rozwodem Kurzajewskiego. Przypadek?

Zobacz też:

Kurzajewski czeka na wiosnę. Kasia Cichopek polubiła jego post. Czeka już razem z nim?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Stenia Kowalska z "Sanatorium miłości" rusza na podbój Hiszpanii. Czy znajdzie tam kawalera?

Wojna w Ukrainie. Wołodymyr Zełenski: niektóre rodzaje broni dostaliśmy za późno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Justyna Kowalczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy