Reklama
Reklama

Kurzajewski czeka na wiosnę. Kasia Cichopek polubiła jego post. Czeka już razem z nim?

Maciej Kurzajewski (49 l.) nie chce na razie komentować swojej relacji z Kasią Cichopek, a jedyne, co dotychczas zdradził na jej temat to fakt, iż są kolegami z pracy. Ostatnie wydarzenia jednak pokazują, że tych dwoje może łączyć coś więcej niż przyjaźń…

Kurzajewski czeka na wiosnę. Kasia Cichopek polubiła jego post. Czeka już razem z nim?

Od kiedy do mediów dotarła wieść o rychłym rozwodzie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wszyscy zamarli z zaskoczenia. Jedna z najbardziej zgodnych par show-biznesu niespodziewanie ogłosiła rozstanie. 

Gdy emocje po sensacyjnej wiadomości opadły, media zaczęły szukać przyczyny rozstania. Choć dziennikarz TVP Maciej Kurzajewski twierdzi, iż z aktorką "M jak miłość" łączy go tylko przyjaźń, życzliwi znajomi z pracy podsycają plotki na temat ich domniemanego romansu. Internauci wszędzie dopatrują się nowych oznak zażyłości między tą parą celebrytów.

Reklama

Ostatnio Maciej Kurzajewski podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem z wiosennego spaceru ,na który zabrał swojego ukochanego owczarka o imieniu Bono.

Fotografię z pięknego lasu polubiła oczywiście koleżanka z pracy Macieja, Kasia Cichopek. Choć obie strony konsekwentnie milczą na temat relacji poza zawodowej, jaka może ich łączyć, to ostatnie wydarzenia nie pozostawiają wątpliwości.

Zażyłość telewizyjnych osobistości wydała się już podejrzana pod koniec marca, gdy Maciek i Kasia usiedli obok siebie podczas rozdania Wiktorów. Aktorkę widziano również nie tak dawno pod domem dziennikarza, a sprawą rozwodową Kasi i Marcina ma zająć się mecenas, która pomagała również Kurzajewskiemu podczas jego rozwodu z Pauliną Smaszcz.

Myślicie, że Kasia Cichopek czeka na wiosnę razem z Maciejem?


Zobacz też:

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

Stenia Kowalska z "Sanatorium miłości" rusza na podbój Hiszpanii. Czy znajdzie tam kawalera?

Wojna w Ukrainie. Wołodymyr Zełenski: niektóre rodzaje broni dostaliśmy za późno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy