Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek stawia na samodzielność. Nie mieszka już z Hakielem!

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) zszokowali wszystkich informacją o rozstaniu. Para postanowiła się rozwieźć mimo 17-letniego związku. Powód do tej pory nie jest znany, a fani wciąż spekulują wokół wersji wydarzeń. Pewnym jest jednak, że małżonkowie nie mieszkają już razem. Katarzyna Cichopek wybrała samodzielność.

Katarzyna Cichopek wyprowadziła się od Hakiela

Gwiazda "M jak miłość" wedle doniesień "Super Expressu" wyprowadziła się od męża w sobotę. Zabrała bowiem swoje rzeczy i zamieszkała na warszawskim Mokotowie. W weekend pod blokiem, w którym znajduje się nowe mieszkanie aktorki, pojawił się samochód dostawczy. Jak się okazuje, aktorka zabrała ze sobą jedynie część mebli oraz dywan. 

Hakiel nie radzi sobie z rozpadem małżeństwa

Wciąż nie jest znana przyczyna rozstania. Marcin Hakiel wyznał jednak fanom, że potrzebuje pomocy terapeuty. Tancerza zapytano o to, czy został zraniony, na co ten przyznał, że tak właśnie się stało.

Odpowiedź Marcina nie jest jednak jednoznaczna i pozwala snuć różne domysły. Na rozwiązanie tej tajemnicy trzeba zatem jeszcze poczekać.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstają się po 17 latach!

W piątek 11 marca internet obiegło doniesienie, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się po 14 latach małżeństwa i 17 latach znajomości. Para poznała się w programie "Taniec z Gwiazdami" w 2005 roku, już trzy lata później w 2008 roku wzięli ślub. Doczekali się dwójki dzieci: Adasia (13 l.) i Helenki (8 l.). Para wielokrotnie przeżywała kryzysy, ale ostatecznie nie udało im się utrzymać małżeństwa.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek gra nogą i odsłania nagie plecy na Wiktorach. Wzrok przyciąga coś jeszcze...

Kurzajewski odniósł się do pogłosek o romansie z Cichopek i wyjawił, co ich łączy. Hakiel również zabrał głos!

Basia Kurdej-Szatan organizuje pomoc psychologiczną. Dla osób dotkniętych wojną i nie tylko

Wojna w Ukrainie. Nieoficjalnie: KE pokazała zarys sankcji wobec Rosji. Łagodzą dotychczasowe kary

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy