Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Valentyn już na Podlasiu. Pisze w poście o "nowym członku rodziny"

Valentyn i Klaudia jedna z par, która poznała się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Do tej pory budowali swoją relację na odległość. Przyszedł jednak czas na kolejny krok w ich związku. Valentyn zaskoczył nowym fanów zdjęciem i wyznaniem: "nowy członek rodziny".

"Rolnik szuka żony". Valentyn i Klaudia

Dziewiąta edycja randkowego show "Rolnik szuka żony" zakończyła się dużym sukcesem. Aż czworo uczestników z pięciu znalazło miłość w programie! Tomek związał się z KasiąMichał z Adrianną, Tomasz z Wylatowa jest z Justyną, a  Klaudia z Valentynem. Ta ostatnia para zapowiadała, że wraz z nowym rokiem ich związek wejdzie w kolejną fazę, gdyż mają zamiar zamieszkać razem.

Reklama

Valentyn wziął udział w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Został zaproszony na gospodarstwo przez Klaudię z Podlasia. Tam rywalizował o jej względy z dwójką innych kandydatów. To on zdobył serce rolniczki. Ich miłość od tej pory kwitnie, a para chętnie chwali się w sieci zdjęciami ze wspólnie spędzonego czasu. 

"Przygoda z programem dobiegła końca, natomiast nasze wspólne życie dopiero się zaczyna. Jestem w totalnym szoku, że pomimo tylu przeciwieństw losu nam się udało i jesteśmy razem, szczęśliwi. Wcześniej na pierwszy rzut oka mało znacząca niewinna decyzja wzięcia udziału w programie przewróciła mój świat do góry nogami, ale niczego nie żałuję, bo poznałem cudowną kobietę, na którą czekałem całe życie." - napisał jakiś czas temu wybranek Klaudii.

Valentyn przeprowadza się na Podlasie do Klaudii

Para w świątecznym odcinku specjalnym "Rolnika" potwierdziła, że od nowego roku zaczynają wspólne życie na Podlasiu. Valentyn zakończył swoją pracę na budowie w jednej z nadbałtyckich miejscowości i zaczyna szukać nowego zatrudnienia w okolicach Białegostoku.

Para już przygotowuje swoje wspólne lokum. W pierwszych dniach stycznia wybrali się na zakupy do sklepu z wyposażeniem wnętrz. Valentyn pochwalił się w sieci zakupem sporych rozmiarów rośliny i oznajmił, że to "nowy członek rodziny". 

"Rolnik szuka żony" Pierwsze wspólne święta Klaudii i Valentyna

Oczywiście w zakupach Valentynowi towarzyszyła Klaudia. Para zacznie nowy rok nie tylko od przeprowadzki Valentyna. Klaudia w programie przyznała, ze jest wyznania prawosłąwnego, więc święta Bożego Narodzenia obchodzi dopiero 6 stycznia. Zatem sympatyczni uczestnicy "Rolnika" przygotowują się także do świąt na Podlasiu. Mają zamiar spędzić je w rodzinnym gronie.

"Teraz spędzamy święta u Valentyna, a w styczniu w moim domu rodzinnym" - mówiła Klaudia w grudniu, podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie".

Zobacz też:

Kłótnia w finale "Rolnik szuka żony". Widzowie oburzeni. Żądają wyjaśnienia afery

"Rolnik szuka żony 9". Mateusz wyrzucił obie kandydatki. To jego koniec w programie. "Ciężko mi się rozstać"

"Rolnik szuka żony 9": Spore rozczarowanie! Co stanie się w 10. odcinku?pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy