Reklama
Reklama

Robert Lewandowski szaleje na mieście z kolegami. Co z dietą od Ani?

Robert Lewandowski (34 l.) wraz z kolegami z reprezentacji nie próżnuje w Katarze. Biało-czerwoni na Mundial przybyli w towarzystwie rodzin i partnerek, które podobnie jak oni są spragnione wakacyjnego wypoczynku. Czas pomiędzy treningami oraz meczami spędzają relaksując się w miejscowych restauracjach i kawiarniach. Tym razem kadra narodowa odwiedziła słynną restaurację Nusreta Gökçe, który zdobył ogólnoświatową sławę za sprawą finezyjnego solenia mięsa.

Katar 2022: przygotowania do meczu z Arabią Saudyjską

Robert Lewandowski w ostatnim meczu Polska - Meksyk zdecydowanie nie zaprezentował się z najlepszej strony. Kapitan polskiej reprezentacji nie zdołał wykorzystać najlepszej okazji na zdobycie bramki i nie strzelił karnego. Piłkarz był zrozpaczony swoim niepowodzeniem i po zakończeniu spotkania przepraszał w mediach społecznościowych za swój błąd. Na szczęście kibice okazali się niezawodni i okazali Lewandowskiemu wsparcie w tym trudnym czasie

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że Robert Lewandowski zdołał już otrząsnąć się po ostatnich niepowodzeniach. W przerwie od treningów i rozgrywek napastnik biało-czerwonych znalazł czas na relaks w towarzystwie kolegów z murawy. Choć w Katarze drużyna Czesława Michniewicza ma do swojej dyspozycji kucharza reprezentacji Polski Tomasza Leśniaka, zawodnicy postanowili spróbować miejscowych delikatesów.

Nie bacząc na to, że kuchnia Bliskiego Wschodu bywa "niebezpieczna" dla układu pokarmowego, odwiedzili jeden z najsłynniejszych lokali w Dosze. O tym jak przebiegła wizyta możemy dowiedzieć się z mediów społecznościowych Kamila Glika i Kamila Grosickiego. Pamiątkowe zdjęcia ukazały się także na profilu szefa kuchni, Nusreta Gökçe. Kucharz przed laty zasłynął filmem, w którym w spektakularny sposób posolił mięso. Zabawne wideo stało się viralem i podbiło serca internautów na całym świecie. Od tamtej pory restaurator określa siebie mianem Salt Bae.

Robert Lewandowski szaleje na mieście z kolegami

Gökçe jest właścicielem sieci restauracji Nusr-Et. W swoich lokalach, mieszczących się w najróżniejszych zakątkach globu oferuje przede wszystkim steki i burgery. Przysmaków z jego karty kosztowały już największe sławy, m.in. Leonardo DiCaprio czy Puff Daddy. Teraz to zaszczytne grono powiększyło się również o polskich zawodników. Salt Bae był zachwycony wizytą biało-czerwonych w swoim lokalu. Na pamiątkę spotkania z piłkarzami opublikował w sieci kilka zdjęć. Pod postem na instagramie napisał: "Świetna drużyna". 

Jednym ze specjałów, które serwuje kucharz jest stek pokryty jadalnym złotem. Porcja tak przyrządzonego mięsa kosztuje 2 tysiące euro. Nie wiemy, na jakie danie tego wieczoru skusili się polscy piłkarze, ale pewne jest, że posiłki od Nusreta Gökçe nie należą do lekkostrawnych.

Anna Lewandowska, która na co dzień zajmuje się sprzedażą cateringów dietetycznych z pewnością nie będzie zadowolona z żywieniowych wybryków męża. W tak ważnym momencie, tuż przed meczem z Arabią Saudyjską, biało-czerwoni zdecydowanie powinni zwracać większą uwagę na to, co ląduje na ich talerzach. 

Katar 2022: Polska reprezentacja na wakacjach

Przeglądając najnowsze zdjęcia udostępniane w mediach społecznościowych przez rodziny i partnerki polskich zawodników, można odnieść wrażenie, że wyjazd do Kataru traktują jak wakacje. Zdecydowanie w kadrze panuje rozluźnienie. Kamil Glik wraz z żoną Martą oraz córkami Valentiną i Victorią przyjemnie spędza czas na świeżym powietrzu. Również Karol Świderski wyskoczył z hotelu wraz z rodziną na spacer po mieście. Miejmy nadzieję, że nadmiar wrażeń, które oferuje Doha nie będzie miał negatywnego wpływu na wynik sobotniego meczu.

Zobacz też:

Paulina Smaszcz oskarża byłą pracownicę Anny Lewandowskiej. Będzie kolejny pozew

Afera w "Top Model": sytuacja bez precedensu. Joanna Krupa w ogniu krytyki! Nagięła zasady show TVN!

Paulina Smaszcz nie pozwoli Hakielowi milczeć? Skomentowała jego związek z Cichopek

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy