Reklama
Reklama

Robert Lewandowski skompromitował się w Katarze. Anita Werner trwa przy nim mimo wszystko

Robert Lewandowski (34 l.) z pewnością chciałby ze swojej pamięci wymazać wczorajszy mecz. Napastnik polskiej reprezentacji w spotkaniu z Meksykiem nie strzelił rzutu karnego. Na szczęście piłkarz może liczyć na wsparcie ze strony swojej żony Anny Lewandowskiej, fanów oraz... Anity Werner. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych pokrzepiający post.

Robert Lewandowski: Katar 2022

Reprezentacja Polski wczoraj rozegrała swój pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. Zespół pod wodzą Czesława Michniewicza dawał z siebie wszystko, jednak mimo to, biało-czerwonym nie udało się zdobyć upragnionej bramki. Jedyną realną szansę na objęcie prowadzenia zaprzepaścił nie kto inny, jak Robert Lewandowski.

Największa gwiazda drużyny zmarnowała rzut karny. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 0:0, a napastnik Barcelony opublikował w mediach społecznościowych oficjalne przeprosiny.

Reklama

Wielu kibiców ma żal do kapitana polskiej reprezentacji o to, że nie wykorzystał rzutu karnego. Był to bowiem obiektywnie najprostszy sposób na zwycięstwo z Meksykiem. Nie brakuje jednak osób, które usprawiedliwiają błąd Lewandowskiego ogromną presją, która na nim spoczywa. Warto przy tym podkreślić, że piłkarz nie osiąga w drużynie narodowej tak dobrych wyników, jak w rozgrywkach klubowych.

Robert Lewandowski nawet w tak trudnych chwilach może liczyć na ogrom wsparcia ze strony celebrytów oraz najwierniejszych fanów. Do ich grona zdecydowanie zalicza się Anita Werner. Dziennikarka postanowiła podzielić się z piłkarzem dobrą energią i zamieściła na Instagramie pełen życzliwości wpis. 

Robert Lewandowski skompromitował się w Katarze

Mecz Meksyk-Polska dla Roberta Lewandowskiego bez wątpienia zapisze się w pamięci jako jeden z najmniej udanych. Każdy zawodnik zdaje sobie jednak sprawę, jakimi prawami rządzi się sport. Niekiedy to emocje są największą przeszkodą na drodze do zwycięstwa. Anita Werner należy do grona kibiców, którzy nigdy nie opuszczają drużyny narodowej.

Dziennikarka po zakończeniu feralnego meczu opublikowała na Instagramie post, w którym wyraziła swoje wsparcie dla biało-czerwonych. Do wpisu celebrytka dołączyła oprócz tego zdjęcie. Pozuje na nim wraz ze swoim partnerem. Oboje mają na sobie koszulki w barwach polskiej flagi.

"Za reprezentację Polski zawsze trzymam kciuki. Pamiętam, jak w Chorzowie drużyna wywalczyła awans do Mistrzostw Świata i tego meczu dziś też nigdy nie zapomnę. I wcale nie przez ten niewykorzystany rzut karny. Zdjęcie zrobione jest przed meczem. Po meczu napiszę jeszcze tylko tyle: @_rl9 jesteśmy z Tobą, nie tylko jak zdobywasz Złote Buty" - napisała w mediach społecznościowych Anita Werner. 

My również mocno trzymamy kciuki za polską reprezentację i nie tracimy wiary w awans! Kolejny mecz odbędzie się już 26 listopada. Tym razem Polska zmierzy się z Arabią Saudyjską. 

Zobacz też:

Jerzy Połomski spoczął na warszawskich Powązkach. Słowa księdza zdumiały wszystkich

Agnieszka Włodarczyk nie wytrzymała takiej bezczelności! Rozliczyła się z niemiłą fanką. „Żegnam”

Smaszcz ujawnia kulisy umowy rozwodowej z Kurzajewskim! "Jeszcze niedawno pożyczałam mu swój samochód"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anita Werner | Katar 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy