Reklama
Reklama

Reprezentacja Polski niewidoczna w przepowiedniach argentyńskiej wróżki. Co czeka zespół Michniewicza?

Reprezentacja Polski rozpoczęła dziś sportowe zmagania na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej w Katarze. W grupie C oprócz biało-czerwonych znajdują się Meksyk, Arabia Saudyjska oraz Argentyna. Okazuje się, że w ojczyźnie Leo Messiego wielką wagę przykłada się do wróżb i przesądów. Wróżka Ludovica Squirru w telewizji wyjawiła, jakie wyniki na Mundialu osiągnie Argentyna. Mamy się czego bać?

Katar 2022: kto zwycięży Mundial 2022?

Mundial w Katarze rozpoczął się w minioną niedzielę, jednak dla polskiej reprezentacji dopiero 22 listopada był początkiem sportowych zmagań. Biało-czerwoni w fazie grupowej zagrali z Meksykiem. Przed naszą drużyną w fazie grupowej są jeszcze dwa spotkania. 26 listopada Polacy zmierzą się z Arabią Saudyjską, a cztery dni później z Argentyną. Do 1/8 awansują dwa najlepsze zespoły z każdej z ośmiu grup.

Argentyna od samego początku jest uznawana za faworyta grupy C. Bukmacherzy są przekonani, że drużyna, która w swoim składzie ma Lionela Messiego bez najmniejszego problemu zagwarantuje sobie awans do fazy pucharowej. Tymczasem okazuje się, że Argentyńczycy wcale nie powinni być tak pewni swojego sukcesu.

Reklama

Słynna wróżka, Ludovica Squirru uważa, że przyszłość zespołu wcale nie maluje się w kolorowych barwach. W programie telewizyjnym "Seguimos en El Doce" specjalistka od ezoteryki podzieliła się swoimi przeczuciami odnośnie wyników, jakie reprezentacja Argentyny osiągnie w Katarze.

"W księdze tygrysa, bo wciąż jesteśmy w roku tygrysa, nie stwierdziłam, że będziemy mistrzami. Będziemy w finale, ale go nie wygramy" - przyznała znana wróżka. Warto podkreślić, że przepowiednia Ludovicy Squirru jest spójna z prognozą innego wróżbity. Pochodzący z Brazylii Athos Salome także wieszczy Argentynie miejsce w finale Mundialu 2022.

Reprezentacja Polski niewidoczna w przepowiedniach argentyńskiej wróżki

Argentyńska wróżka zauważyła, że w przypadku jej narodu piłka nożna budzi ambiwalentne odczucia. Z jednej strony ludzie z zapartym tchem śledzą futbolowe potyczki, a z drugiej sport odwraca ich uwagę od niebezpieczeństw związanych z krajową polityką.

Niestety wróżka nie powiedziała, jak jej zdaniem kształtuje się przyszłość reprezentacji Polski na tegorocznym Mundialu. Czy zespół pod przewodnictwem Czesława Michniewicza ma szansę na wyjście z grupy? Po remisie z Meksykiem trudno to do końca stwierdzić, ale pewne jest, że Argentyna nie jest w najlepszej formie. Zespół Leo Messiego przegrał dziś z Arabią Saudyjską 1:2. Czyżby wróże mieli się pomylić z tym finałem?

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska karmi piersią w pracy. Nie zapomniała wyłączyć kamery?

Dorota Gawryluk zadała szyku na pokazie mody Wolińskiego. Gwiazda Polsatu nie była tam sama. Kto jej towarzyszył?

Jerzy Połomski odejdzie przy dźwiękach ukochanej piosenki. To będzie wyjątkowe pożegnanie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mundial 2022 | Katar 2022 | Czesław Michniewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy