Reklama
Reklama

Karol Świderski nie może uwierzyć w ohydne komentarze kibiców Albanii kierowane w stronę żony!

12 października polska reprezentacja rozegrała mecz z Albanią. Dzięki Karolowi Świderskiemu i jego bramce Biało-Czerwoni uzyskali drugie miejsce w grupie. Sukces Polaków i ich entuzjazm postanowili ugasić albańscy kibice, którzy posunęli się zdecydowanie za daleko, wyzywając żonę Karola Świderskiego.  

W przyszłym roku odbędą się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Polscy kibice nie wyobrażają sobie, że sportowa impreza mogłaby się odbyć bez Biało-Czerwonych. 

Nasi piłkarze dołożyli więc wszelkich starań, by nie zawieść kibiców i aktualnie Polska znajduje się na drugim miejscu w grupie. Wszystko to za sprawą Karola Świderskiego, który podczas wtorkowego meczu z Albanią strzelił decydującą bramkę. 

Albańscy kibice nie mogli pogodzić się z porażką, co zresztą było widać już podczas meczu. W kierunku naszych piłkarzy z trybun "leciały" m.in. butelki. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. 

Reklama

Po zakończeniu meczu wszyscy byli przekonani, że albańscy kibole będą musieli zaakceptować sportową porażkę, ale nic z tych rzeczy.

Karol Świderski nie może uwierzyć w ohydne komentarze kibiców Albanii kierowane w stronę żony!

Rozwścieczeni albańscy kibice postanowili zemścić się na Karolu Świderskim za strzelenie gola. Agresorzy wyszukali instagramowy profil piłkarza i zaczęli wypisywać obrzydliwe komentarze pod ślubnym zdjęciem Świderskiego. 

Najbardziej oberwało się żonie sportowca. Pod wspólną fotografią pojawiły się ohydne komentarze.

"Kim jest ta k**wa?", " Albania to potęga, ty polski sk*rwysynu". " Albańczycy będą j*bać twoją żonę" - piali rozwścieczeni kibice.

Na obraźliwe komentarze od razu zareagowali polscy fani piłki nożnej. Obserwatorzy Karola pospieszyli ze słowami wsparcia.

"Albańczycy nie umieją grać i nawet przegrywać. Chamstwo wyszło ze słomą z butów a Polska triumfuje", "Piękna bramka Świder. A co do zachowania albańskiego bydła, to szkoda gadać (...)" - pocieszali Karola fani.

Udział w dyskusji wzięli nawet inni zagraniczni fani sportu, którzy również byli zbulwersowani postawą albańskich kibiców. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polska - Albania
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy