Reklama
Reklama

Marina Łuczenko pokazała, że potrafi oszczędzać! Kupiła kurtkę nie za 19 tysięcy, a za 16!

Marina Łuczenko zdecydowała się pokazać z całkiem innej strony. Chyba po raz pierwszy zdecydowała się zakupić przedmiot z przeceny!

Marina Łuczenko-Szczęsna to gwiazda, która aktywnie prowadzi Instagrama, co chwilę publikując nowe zdjęcia. Marina używa także mediów społecznościowych do promowania marek, co w skrócie oznacza zarabiania. Często pokazuje się w luksusowych ubraniach czy miejscach. Jednak tym razem zdecydowała pokazać się z nieco innej strony. Udowodniła, że potrafi oszczędzać!

Marina Łuczenko pokazała, że umie oszczędzać!

Marina Łuczenko zaprezentowała się na Instagramie w  kurtce z ... PRZECENY! Tak dobrze czytacie. Celebrytka zdecydowała się nieco "przyoszczędzić" i zamiast wydawać 19 tysięcy na kurtkę z linii GuccixNorth Face, kupiła taki sam model za jedyne... 16 tysięcy. Taka informacja widnieje na oficjalnej stronie sklepu Gucci. 

Wprawdzie obie ceny zdecydowanie przekraczają zarobki statystycznego Polaka, ale w końcu gwiazda oszczędziła parę tysięcy. 

Reklama

Marina pochwaliła się pokojem syna! Robi wrażenie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Joanna Brodzik rozkwita! Jeszcze do niedawna walczyła o swój związek!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy