Reklama
Reklama

Przyszła w dresie, a tam taka impreza. Koleżanki zrobiły Dominice niespodziankę

Dominika Gwit opublikowała relację, w której ze łzami w oczach mówi o niespodziance, jaka czekała ją dzisiaj rano. Umówiła się w świąteczny poranek z przyjaciółkami, a one przygotowały dla niej imprezę. "Nie wiem, jak się zachować. Pierwszy raz jestem na baby shower i to od razu na swoim!"

Dominika Gwit szczęśliwa - przyjaciółki przygotowały baby shower

Dominika Gwit (34 l.)  i Wojciech Dunaszewski w sierpniu ogłosili radosną nowinę. Para spodziewa się przyjścia na świat upragnionego dziecka. Aktorka bardzo intensywnie przygotowuje się do swojego debiutu w roli matki. Jest już w trzecim trymestrze ciąży. Wiemy już, że dziecko, które lada moment ma się pojawić, to będzie chłopiec. Szczęśliwi rodzice nie chcą ujawnić jakie imię wybrali dla maluszka. Gwit w rozmowie z Pomponikiem wyznała, że chcą z mężem zostawić tę informację dla siebie, ujawniła jedynie, że imię nie będzie wymyślne, ale tradycyjne. 

Reklama

"Normalne, polskie imiona. Nie zdradzę oczywiście imienia, bo jesteśmy z mężem tutaj bardzo zgodni, że to będzie tylko nasze, ale polskie, zwykłe, normalne imiona bardzo nas pociągają" - mówiła aktorka w wywiadzie.

Poród zbliża się wielkimi krokami, bo syn pary ma urodzić się w styczniuDominika Gwit korzysta z ostatnich chwil, kiedy jeszcze bez dziecka może umówić się z przyjaciółkami. 11 listopada wybrała się na takie spotkanie. Nie wiedziała, że koleżanki przygotowały dla niej niespodziankę, więc założyła dres, czego później żałowała.

"Przyszłam w dresie na śniadanie z przyjaciółkami. Myślę sobie: "Dobra będzie mi wygodnie, co tam dzisiaj dzień wolny". Aż tu nagle tadam! Baby shower z najlepszymi przyjaciółkami na świecie i z mamą, bratową i niespodzianka. A ja jak dziad. Dziadem się urodzisz i dziadem umrzesz!" - relacjonuje aktorka.

Dominika Gwit pokazała w swojej relacji, co przygotowały przyjaciółki. Był tort z bocianem, pluszak, masa białych i błękitnych balonów oraz tort z pieluch. Oczywiście czekało też pyszne śniadanie.

"Nie wiem, jak się zachować. Pierwszy raz jestem na baby shower i to od razu na swoim!" - mówiła wzruszona i niezwykle szczęśliwa Dominika.

Zobacz także:

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

Dominika Gwit ogłosiła płeć dziecka. "Już wszystko jasne!"

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy