Reklama

Reklama

Reklama

Dominika Gwit jest w ciąży. Od lat zmagała się z niepłodnością: "Walkę zawsze warto toczyć"

Dominika Gwit (34 l.) zaskoczyła właśnie fanów informacją, iż wraz ze swoim partnerem Wojciechem Dunaszewskim spodziewają się swojej pierwszej pociechy. Aktorka przyznaje, że nie spodziewała się tak gwałtownej reakcji mediów oraz internautów na jej wyznanie i teraz podzieliła się kulisami swoich starań o dziecko. Okazuje się, że Dominika Gwit od lat leczyła się na niepłodność.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski są szczęśliwym małżeństwem od ponad czterech lat. Teraz aktorka wyznała, że po latach starań, udało jej się zajść w ciążę. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych we wtorek. Setki gratulacji i życzliwych komentarzy zalały Instagram aktorki, która kompletnie nie spodziewała się tak intensywnej reakcji ze strony internautów. Pod wpływem dużego zainteresowania jej osobą, Dominika postanowiła zdradzić szczegóły swojego błogosławionego stanu.

Reklama

Okazuje się, że Dominika Gwit od lat zmaga się z niepłodnością. 4 lata temu lekarze postawili jej diagnozę, a ona mogła rozpocząć walkę o swoje marzenie o powiększeniu rodziny.

Jak się okazało,  wiele osób zainspirowanych ogłoszeniem ciąży Dominiki, zaczęło odzywać się do aktorki i opowiadać własne historie na temat zmagań z niepłodnością. Wyznanie Gwit wzbudziło ogromne zainteresowanie, a wiele kobiet dzieliło się własnymi historiami na temat tej choroby.

Aktorka podkreśliła, iż wie, że jest w błogosławionym stanie od kilkunastu tygodni i nadal cieszy się dobrym zdrowiem. Dla niej ratunkiem okazali się specjaliści, którzy poważnie potraktowali jej zdrowotne problemy. Dominika liczy na to, że jej publiczne wyznanie da nadzieję innym kobietom na spełnienie ich marzeń o zajściu w ciążę. Gwit również zapowiedziała, że na bieżąco będzie opowiadać o swoich "ciążowych zmaganiach" za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz też:

Dominika Gwit w ciąży. "Czekaliśmy na to od wielu lat"

"Naburmuszona" Dominika Gwita zaległa w salonie piękności. W takim stanie stamtąd wyszła. "Odgruzowałam się"

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski szaleją na romantycznej plaży. Poniosło ich? "Chciał mnie zjeść!"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy