Reklama
Reklama

Potwierdziły się złe wieści dla Kate Middleton. Rodzina na samą myśl wpadała we wściekłość

Najgorszy scenariusz dla Kate Middleton i jej rodziny właśnie się ziścił. Brytyjskie media od dawna spekulowały, że brat Carole Middleton, który przed laty był obecny na weselach księżnej i jej młodszej siostry, dołączył do ekipy celebryckiego wydania "Big Brothera". Dziś już wiemy, że to nie plotki. Dlaczego ta chwila budzi taką irytację w rodzinie Middletonów?

Po długich tygodniach ciszy o Kate Middleton ostatnio znów zrobiło się głośno. Najpierw pojawiły się doniesienia, że księżna czuje się "porzucona" przez księcia Williama, który wrócił do wykonywania obowiązków na rzecz Windsorów. Zaledwie dzień później do sieci trafiło zaś pierwsze zdjęcie 42-latki od grudnia zeszłego roku. Kate założyła przeciwsłoneczne okulary, ale i tak łatwi było ją rozpoznać. Wygląda więc na to, że małżonka księcia Williama wyraźnie wraca do zdrowia, a wznowienie przez nią działalności po Wielkanocy wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.

Reklama

kate Middleton i jej rodzina mają poważny problem. Na imię mu Gary Goldsmith

Czy to oznacza, żę liczba zmartwień, nad którymi Kate i jej najbliżsi muszą się pochylać uległa właśnie zmniejszeniu? Niestety, ale nie do końca. Winę ponosi tu niemal wyłącznie Gary Goldsmith, czyli rodzony brat Carole Middleton, Matka księżnej Kate była podobno wściekła na 58-letniego biznesmena. Wraz z mężem wysłali mu nawet zirytowane ultimatum, jeżeli faktycznie zdecyduje się wziąć udział w celebryckiej odsłonie brytyjskiego "Big Brothera".

Milioner najwyraźniej nijak nie przejął się ich uwagami, bo w poniedziałkowy wieczór zadebiutował w Domu Wielkiego Brata u boku innych uczestników. Młodszy brat Carole wystąpi w drugiej od powrotu w 2023 roku edycji "Big Brothera" na ITV. Poświęcona gwiazdom odsłona reality show po raz ostatni gościła w angielskiej telewizji przed sześcioma laty. Jak łatwo się domyślić, ledwie Gary Goldsmith pojawił się na scenie, to został zapytany przez prowadzących o swoją siostrzenicę:

Księżna Kate ogląda wuja zza kanapy? Nie mógł się oprzeć przed żartem

AJ Odudu i Will Best nie mogli się oprzeć, żeby nie zagadnąć Goldsmitha, czy myśli, że Kate Middleton go tego wieczoru ogląda. 58-latek nie dał się zbić z pantałyku i zażartował w odpowiedzi:

"Jeśli tak, to zrobi to zza kanapy. Ładnej kanapy w ładnym domu" - rzucił.

Możemy być pewni, że to nie będzie ostatni raz, jak Gary Goldsmith podejmie temat swojej siostrzenicy w "Big Brotherze". Już materiał zapowiadający jego udział w show zawierał poświęcony jej fragment: "Jest po prostu doskonała. Gdy pierwszy raz spotkałem Williama, Catherine gotowała, a William powiedział: "Cześć, masz ochotę napić się filiżanki herbaty?" Bardzo normalnie" - wyjaśnił biznesmen, który dorobił się na branży rekrutowania ludzi.

Tymczasem rodzina Kate Middleton stoi na stanowisku, że księżna "nie potrzebuje dodatkowych stresów". A Gary w tak newralgicznym dla niej momencie robi niepotrzebne zamieszanie wokół rodziny. Część ekspertów podejrzewa jednak, że jeśli milioner będzie zdradzać tajemnicę royalsów na antenie, to raczej te dotyczące księcia Harry'ego i Meghan Markle. Podobnie nie był bowiem ich wielbicielem.

 Zobacz też:

Rodzice Kate Middleton padli ofiarą mocnej krytyki. Nie do wiary, co zaszło

Przyjaciel Williama ujawnił, co dzieje się za zamkniętymi drzwami ich domu

William ma dosyć . Przyłapali go na niecodziennym zachowaniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Carole Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy