Reklama
Reklama

Kate Middleton przyłapana na pierwszym zdjęciu od czasu operacji. Uwagę zwraca niezwykle ważny szczegół

Księżna Kate od czasu swojej styczniowej operacji skwapliwie ukrywała się przed światem. W specjalnym komunikacie poprosiła media i fanów o zachowanie jej prywatności i zaszyła się wewnątrz rodzinnego domu. To z czasem rozbudziło jednak falę spekulacji na temat stanu jej zdrowia. Na szczęście dostępne w sieci pierwsze zdjęcie Middleton od czasu zabiegu jamy brzusznej rzuca trochę światła na całą sytuację.

Księżna Kate wraca do zdrowia. Nie wszystkim wystarczał suchy komunikat Pałacu

Tego dnia fani Kate Middleton wyczekiwali od niemal dwóch miesięcy. Będąca po operacji brzucha księżna od połowy stycznia w zasadzie nie dawała znaku życia, a pojawiające się od czasu do czasu komunikaty Pałacu Kensington, według których Kate czuła się "coraz lepiej", nie wszystkim wystarczały. Sama 42-latka też miała podobno nieco ponury nastrój, a to ze względu na częste nieobecności księcia Williama. Małżonka następcy tronu miała wręcz czuć się przez niego "porzucona".

Reklama

Długa nieobecność księżnej Kate od początku była częścią planu na rekonwalescencję przedstawionego przez pracowników Windsorów. Mimo to suchy przekaz na temat arystokratki nie wystarczał wszystkim i siłą rzeczy przyczynił się do rozpętania się wiru kolejnych spekulacji. Nawet wsparcie rodziców i najbliższej rodziny nie mogło tak do końca odgrodzić chorującej od tych plotek, a to z powodu wuja Kate Middleton, który zgodnie z zapowiedziami wystąpi w "Big Brotherze".

Kate Middleton przyłapana poza domem. Jest pierwsze zdjęcie żony Williama

W ostatnich tygodniach nie brakowało nieraz sensacyjnych doniesień na temat zdrowia Kate Middleton - mówiło się choćby o tym, że miała być rzekomo przykuta do łóżka i niezdolna do częstego chodzenia. Jeżeli to faktycznie była prawda, obecnie stan księżnej należy określić jako znacznie lepszy. Skąd ten wniosek? W miniony poniedziałek paparazzi przyłapali ją po raz pierwszy poza domem i zrobili 42-latce pierwszą fotografię od czasu operacji.

Jak donosi portal TMZ, Kate udała się w samochodową podróż wraz ze swoją mamą. To Carol Middleton prowadziła pojazd, który zauważono w pobliżu Zamku Windsor. Sama księżna miała na sobie przeciwsłoneczne okulary i ciemne ubranie, być może ten sposób chciała zachować pewną dyskrecję. Na jej twarzy da się natomiast zauważyć delikatny uśmiech, co (w połączeniu z faktem, że jest na tyle sprawna, by znów podróżować) powinno wlać sporo nadziei i entuzjazmu w serca jej fanów. Nic nie wskazuje natomiast na to, by zapowiedziany na początek kwietnia powrót Kate Middleton miał zostać w jakikolwiek sposób przyśpieszony.

Zobacz też:

Szokujące wieści o Karolu III nadeszły w nocy. Naprawdę chce to zrobić

Tajemnicze zniknięcie Williama wzbudziło niepokój. Jakie były powody?

Kate Middleton nie mogła zostawić tego bez odpowiedzi. Poszło o Williama

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Carole Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy