Reklama
Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?

Polsat SuperHit Festiwal 2022 trwa w najlepsze. Już dziś o godz. 20:00 wystartuje drugi dzień energetycznych koncertów! Usłyszymy m.in. artystów, których utwory były najczęściej odtwarzane i słuchane w radiowych rozgłośniach. Wystąpią między innymi: Kayah i Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Daria, Grzegorz Hyży, a także Beata i Bajm, która zszokowała stylizacją na próbie! Spójrzcie tylko na te buty...

Polsat SuperHit Festiwal 2022 do czerwoności rozgrzewa scenę w Operze Leśnej. Muzyczne wydarzenie wystartowało 20 maja i potrwa do niedzieli. Na sopockiej scenie zaśpiewały już gwiazdy, których płyty i single pokryły się platyną.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Dzień drugi!

Dzisiaj (21.05) na scenie pojawi się m.in. Doda, która świętuje 20-lecie działalności muzycznej. Artystka z tej okazji zaprosiła do współpracy plejadę gwiazd, w tym Justynę Steczkowską, o konflikcie, z którą media rozpisywały się przez lata!

W Sopocie nie zabraknie również kawałków, które doskonale znają wszyscy fani polskiej muzyki. Na scenie zobaczymy również Beatę Kozidrak, która wykona hit "Bliżej". Artystka zakończyła właśnie próby do dzisiejszego występu.

Reklama

Młodzieżowa Kozidrak przyciągała wzrok w Sopocie

Trzeba przyznać, że królowa estrady postawiła na niezwykle młodzieżową stylizację. Beacie niestraszna była również mało łaskawa pogoda - w krótkich kolarzówkach paradowała przy 12 stopniach Celsjusza!

Prawdziwą furorę zrobiły jednak buty. Obok nich nie dało przejść się obojętnie, bo soczysta pomarańcz przyciągała wzrok. Na uwagę zasługiwała również wysokość ekstrawaganckich klapek. Obuwie miało bowiem kilkanaście centymetrów wysokości.

Niebotycznie wysokie klapki przysporzyły jej jednak kilka problemów. Kozidrak potrzebowała bowiem asysty w pokonaniu schodów. Jeden nieostrożny krok, a ogromna platforma z całą pewnością nie uchroniłaby ją od upadku.

Piosenkarka do pomarańczowych klapek dobrała pomarańczowo- czarny top z metalowymi zdobieniami i fantazyjnym wykończeniem. Szeroka koszulka zakończona była bowiem modnymi frędzlami. Beata nie zapomniała również o ciemnych okularach i... wyśmienitym humorze.

Zobacz też:

Maja i Grzegorz Hyży wraz z ukochanymi i ich dziećmi celebrują komunię synów. Wybór stylizacji piosenkarki szokuje!

Anna Popek zdradziła tajemnicę punktacji na Eurowizji. Co sądzi o zachowaniu Idy Nowakowskiej?

Krzysztof Ibisz poruszony występem Eneja. Emocje wzięły górę i przyznał się do wpadki

Krystian Ochman odwołał koncert w Polsce. Zrobił to zaraz po powrocie do kraju


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy