Reklama
Reklama

Maja i Grzegorz Hyży wraz z ukochanymi i ich dziećmi celebrują komunię synów. Wybór stylizacji piosenkarki szokuje!

Maj to najważniejszy miesiąc dla wszystkich rodziców, których dzieci po raz pierwszy przyjmą sakrament komunii świętej. W tym roku do tego grona dołączyli również synowie Mai Hyży i Grzegorza Hyży. Mimo że para nie żyje ze sobą w najlepszych relacjach to patchworkowa familia tłumnie przybyła na uroczystości w kościele. Uwagę zwracała również stylizacja piosenkarki...

Maja i Grzegorz Hyży spotkali się na komunii synów

Maja Hyży od dawna przygotowywała się na ten wyjątkowy, majowy dzień, w który to jej 9-letni synowie przyjęli pierwszą komunię świętą. Jak donosi "Fakt", celebrytka ma zamiar świętować "z pompą", bowiem uroczystość została zaplanowana na prawie 60 osób.

Ceremonia odbyła się w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Warszawie. Ten ważny dzień nie mógł pozostać niezauważony przez paparazzi, którzy sfotografowali Wiktora i Alexandra w drodze do kościoła.

Reklama

Nie zabrakło również całej familii. W kościele pojawiła się oczywiście Maja z partnerem Konradem Kozakiem. Towarzyszyła im również córka ukochanego Blanka, a także ich wspólna pociecha Antonina. W ławie zasiadł również Grzegorz Hyży z małżonką Agnieszką i córką prezenterki z poprzedniego związku - Martą. Z całego patchworku zabrakło jedynie synka Hyżych, Leona.

Hyży postawiła na niecodzienną stylizację

Bliźniacy wystrojeni w garnitury w kratkę prezentowali się niezwykle szykownie, ale wzrok przyciągała również Maja Hyży, która na tę okazję również postawiła na biel... Jak poinformował "Fakt", piosenkarka zamówiła suknię u projektanta.

Nie da się ukryć, że boho stylizacja Hyży przypominała nieco ślubną kreację na wesele w tej stylistyce. Niestety pogoda spłatała jej figla i koronkowy dół sukni błyskawicznie pokrył się błotem. Maja podążając za komunijnymi trendami, postawiła również na różowo-biały wianek.

Ciężarna gwiazda całość stylizacji wykończyła obszerną białą marynarką. Będąca w błogosławionym stanie Hyży zrezygnowała również z butów na obcasie, wybierając białe buty na niskiej platformie. Nie da się nie zauważyć, że styl boho doskonale do niej pasuje. Niektórzy internauci zwracali jednak uwagę, że ubrała się tak, jakby sama szła do komunii.

Stosunki pomiędzy byłymi małżonkami wciąż są napięte

Spotkanie Mai i Grzegorza w kościele z całą pewnością nie należało do najłatwiejszych. Skonfliktowani rodzice wspięli się jednak na wyżyny kurtuazji i zamienili ze sobą kilka słów. W lutym piosenkarka informowała, że wciąż są w trakcie sądowej batalii. W kwietniu wyjawiła natomiast, że "sprawy zmierzają ku dobremu".

Teraz gwiazda jest w szczęśliwym związku z Konradem Kozakiem. Para doczekała się już córeczki Antosi, a Maja spodziewa się właśnie kolejnego dziecka. Grzegorz Hyży zaś od 2015 roku jest mężem Agnieszki Hyży, z którą ma synka.

Co sądzicie o stylizacji Hyży? Udana?

Zobacz też:

Anna Popek zdradziła tajemnicę punktacji na Eurowizji. Co sądzi o zachowaniu Idy Nowakowskiej?

Krzysztof Ibisz poruszony występem Eneja. Emocje wzięły górę i przyznał się do wpadki

Krystian Ochman odwołał koncert w Polsce. Zrobił to zaraz po powrocie do kraju

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Hyży | Grzegorz Hyży
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama