Reklama
Reklama

Krystian Ochman odwołał koncert w Polsce. Zrobił to zaraz po powrocie do kraju

Krystian Ochman (22 l.) nareszcie wrócił do kraju. Reprezentant Polski w 66. edycji Eurowizji jeszcze przez jakiś czas po zakończeniu konkursu przebywał we Włoszech. W końcu przyszła jednak pora na powrót do rzeczywistości. Artysta 21 maja miał dać koncert w ojczyźnie. Ostatecznie jednak impreza się nie odbędzie. Co tym razem stanęło mu na przeszkodzie?

Krystian Ochman: Eurowizja 2022

Tegoroczny konkurs Eurowizji bez wątpienia przejdzie do historii. Wszyscy wiązaliśmy wielkie nadzieje z występem Krystiana Ochmana oraz jego fenomenalną piosenką "River" (posłuchaj!). Niestety wbrew oczekiwaniom bukmacherów oraz marzeniom widzów, artysta nie zajął pierwszego, lecz dwunaste miejsce. Konkurs zakończył się w atmosferze skandalu, wywołanego oburzającymi wynikami głosowania ze strony Ukrainy. Przypomnijmy, że polskie jury podarowało naszym wschodnim sąsiadom maksymalną liczbę punktów, czyli 12. Niestety ukraińskie jury nie odwzajemniło gestu. Krystian Ochman nie otrzymał od nich ani jednego głosu.

Reklama

Choć konkurs Eurowizji dobiegł końca 14 maja, Krystian Ochman jeszcze przez kilka dni bawił we Włoszech. Dopiero 19 maja wrócił do kraju. Na lotnisku nie czekało na niego huczne powitanie. Zaraz po wylądowaniu, piosenkarz udał się do rodzinnego domu, aby przez chwilę odpocząć po ostatnich wydarzeniach. Dwa dni później, 21 maja miał się odbyć koncert z udziałem Krystiana Ochmana. Z okazji 25-lecia miasta Radlin, gwiazdor został zaproszony, aby zaśpiewać podczas imprezy. Ku rozczarowaniu publiczności, organizatorzy wydarzenia ogłosili, że wokalista jednak nie wystąpi. Jego plany pokrzyżowała choroba. 

Krystian Ochman odwołał koncert w Polsce

Jak się okazuje, informacja udostępniona przez Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie nie jest do końca prawdziwa. Krystian Ochman co prawda nie wystąpi na koncercie, ale powód jego nieobecności jest inny niż wskazuje na to komunikat udostępniony w sieci. Dziennikarzom serwisu "Plejada" udało się skontaktować z managementem piosenkarza. Osoby z jego otoczenia przekazały, że artysta wcale nie jest chory, jednak ze względu na natłok zajęć w ostatnim czasie, postanowił dać sobie nieco przestrzeni na odpoczynek.

Najbliższy koncert Krystian Ochman zagra 28 maja o godz. 19:00 w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Z pewnością odpoczynek po eurowizyjnym szaleństwie dobrze zrobi piosenkarzowi. 

Zobacz też:

Ania i Mateusz z "Królowych życia" wzięli ślub. Mimo to, nadal nie są małżeństwem

Paulina Sykut-Jeżyna tłumaczy się z wpadki na sopockiej scenie. Jak do tego doszło?

Nowy romans Małgorzaty Foremniak. Aktorka ma poważny dylemat. "Nie wie, co robić"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystian Ochman | "Eurowizja 2022"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy