Reklama
Reklama

Nowy romans Małgorzaty Foremniak. Aktorka ma poważny dylemat. "Nie wie, co robić"

Małgorzata Foremniak (55 l.) przez wiele lat wiodła samotne życie. Gwiazda twierdziła, że jest szczęśliwa mogąc odseparować się od hałasu wielkiego miasta. Obcowanie z naturą było dla niej najważniejsze. Gdy niespodziewanie u jej boku pojawił się nowy mężczyzna, wszystko się zmieniło. Gwiazda będzie musiała podjąć poważną decyzję.

Małgorzata Foremniak: życie osobiste

Małgorzata Foremniak ma za sobą trudne doświadczenia w sferze uczuć. Była zamężna dwukrotnie. Jej pierwsze małżeństwo z Tomaszem Jędruszczakiem zakończyła śmierć mężczyzny w wypadku samochodowym pod Białobrzegami. Z tego związku aktorka ma córkę Aleksandrę. Później raz jeszcze wyszła za mąż, za Waldemara Dzikiego. Para zdecydowała się na adopcję dwójki dzieci, Mileny i Patryka. Później przez pewien czas była związana z Rafałem Maserakiem. Ostatecznie w 2011 roku rozwiodła się z drugim mężem.

Reklama

Od tego momentu aktorka postanowiła skupić się na sobie. Gwiazda całkowicie zmieniła swój styl życia. Zdecydowała, że nie będzie wchodzić w nowe związki. Zamieszkała w wiejskiej chacie w Nowej Wsi, gdzie mogła w pełni poczuć więź łączącą ją z przyrodą.

Latem zeszłego roku samotne życie aktorki stało się przeszłością. Pojawił się przy niej nowy mężczyzna. Gwiazda zaczęła spotykać się z reżyserem i producentem Pawłem Jodłowskim. Szybko przekonali się, że są dla siebie stworzeni. Co ciekawe, zakochani znają się już od dziewięciu lat. Po raz pierwszy spotkali się podczas produkcji musicalu "Chopin musi umrzeć", jednak dopiero wiele lat później ich relacja przerodziła się w coś poważnego.

Małgorzata Foremniak jest w nowym związku

Małgorzata Foremniak czuje się szczęśliwa z nowym ukochanym. Paweł Jodłowski darzy ją szczerym uczuciem i pragnie spędzać ze swoją drugą połówką jak najwięcej czasu. Właśnie dlatego zaproponował aktorce, aby porzuciła okolice Węgrowa i zamieszkała przy jego boku w stolicy. Dla gwiazdy byłaby to duża rewolucja. W końcu do tej pory ceniła sobie życie z dala od miejskiego zgiełku. Do Warszawy przyjeżdżała wyłącznie w celach służbowych. Pozostały czas spędzała na łonie natury, piekąc chleb oraz doglądając własnych pasiek. Czy dla nowej miłości Małgorzata Foremniak zdecyduje się poświęcić sielskie życie?

Wygląda na to, że Paweł Jodłowski ma wobec swojej ukochanej bardzo poważne plany. Niedawno wspólnie wybrali się na romantyczną podróż na Islandię. Mężczyzna wie jednak, że bliski kontakt z naturą jest dla jego wybranki bardzo ważny.

Małgorzata Foremniak i Paweł Jodłowski będą musieli znaleźć rozwiązanie tej sytuacji. Może to ukochany zgodzi się na przeprowadzkę na prowincję? 

Zobacz też:

Paulina Sykut-Jeżyna tłumaczy się z wpadki na sopockiej scenie. Jak do tego doszło?

Johnny Depp znęcał się nad psem. Siostra Amber Heard ujawnia: "Był nietrzeźwy, a pies taki malutki"

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Polska gwiazda wystąpiła przed rodziną królewską! "Ubrałam się jak Kopciuszek"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak
Reklama
Reklama
Reklama