Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Foremniak jest dumna z córki. Pracuje z dziećmi, które przeżyły traumę!

Małgorzata Foremniak nie ukrywa dumy ze swojej córki, Aleksandry. Aktorka od początku wojny w Ukrainie jest zaangażowana w pomoc osobom uciekającym ze strefy wojny. Zaś jej córka pomaga najbardziej potrzebującym - niesie pomoc psychologiczną dzieciom z Ukrainy.

Małgorzata Foremniak jest dumna z córki! Niesie pomoc dzieciom uchodźców

Małgorzata Foremniak jest jedną z tych celebrytek, które nie zważając na swój status społeczny, angażują się w pomoc potrzebującym. Aktorka od samego początku jest zaangażowana w pomoc osobom, które uciekają z objętej wojną Ukrainy.

55-latka udostępnia ważne informacje, organizuje zbiórki i dzwoni po znajomych, aby zdobyć najpotrzebniejsze rzeczy dla uchodźców i uchodźczyń. Małgorzata Foremniak nie kryje wzruszenia, mówiąc o tym, jak ogromną pomoc Polki i Polacy niosą naszym sąsiadom i sąsiadkom zza południowo-wschodniej granicy. Celebrytka może być również prawdziwe dumna ze swojej córki, która jest równie zaangażowana.

Reklama

Aleksandra jest córką aktorki i Tomasza Jędruszczaka, który w 2008 roku zginął w wypadku. Ola niezwykle przeżyła jego śmierć, ponieważ łączyły ich bardzo silne więzi. Obecnie sama pracuje jako terapeutka i psycholożka, wyspecjalizowana w niesieniu pomocy dzieciom. Dzisiaj wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, żeby pomagać najmłodszym ofiarom wojny.

Córka Małgorzaty Foremniak pracuje charytatywnie. Cały czas może liczyć na wsparcie mamy. Skupia się głównie na dzieciach z Ukrainy, które wkrótce rozpoczną naukę w polskich szkołach.

Zobaczcie również:

Antek Królikowski wymownie odpowiedział na pytanie o Opozdę! Co widać na zdjęciu?

Anna Lewandowska miała poważne problemy z zębami. Nosiła "incognito"

Karolina Bielawska nową Miss World! Historyczny dzień dla Polski

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy