Reklama

Reklama

Reklama

Anna Lewandowska miała poważne problemy z zębami. Nosiła „incognito"

Anna Lewandowska (33 l.) na co dzień zachwyca wspaniałym, promiennym wyglądem. Gwiazda ma do swojej dyspozycji wszystko, czego może zapragnąć kobieta, aby zadbać o siebie jak najlepiej. Nie zawsze tak jednak było. Celebrytka w przeszłości zmagała się z poważnymi problemami uzębienia. Czy właśnie dlatego tak rzadko uśmiechała się na archiwalnych zdjęciach?

Anna Lewandowska: wygląd

Anna Lewandowska w ostatnich latach zapracowała na miano prawdziwej ikony stylu. Żona Roberta Lewandowskiego to kobieta sukcesu, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Celebrytka z powodzeniem prowadzi własne biznesy oraz aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na przestrzeni kilku lat jej wygląd uległ wyraźnym zmianom. Z cichej, skromnej dziewczyny, stała się prawdziwą kobietą wamp. W ostatnim czasie wiele mówiło się o przemianie, która zaszła w obrębie twarzy celebrytki.

Czujni fani nie mają najmniejszych wątpliwości, że Lewandowska korzysta ze zdobyczy medycy estetycznej. Zdjęcia z pokazu mody w Paryżu rzeczywiście dowodzą, że mogła przejść chociażby zabieg ostrzykiwania botoksem bądź kwasem hialuronowym. Pojawiły się nawet plotki, że Lewandowska jest na diecie, zmieniającej rysy twarzy. To jednak nie koniec metamorfoz celebrytki. Dziś "Lewa" pochwaliła się nową fryzurą. Widząc, jak wielkie jest zainteresowanie jej wyglądem, Anna Lewandowska postanowiła zorganizować popularną na Instagramie zabawę Q&A. Wśród pytań pojawiło się jedno, którego gwiazda z pewnością się nie spodziewała. Internautka zapytała o zęby. 

Reklama

Anna Lewandowska miała poważne problemy z zębami

Mało kto pamięta już, jak przed laty wyglądała Anna Lewandowska. Celebrytka na początku kariery swojego męża nie pojawiała się w mediach tak często, jak obecnie. Dopiero później zaczęła być aktywna w sieci, dzięki czemu rozwinęła własną działalność. Z tamtego okresu nie ma zbyt wielu zdjęć, na których można by było zobaczyć pełen uśmiech Lewandowskiej. Okazuje się, że wyjaśnienie tej zagadki jest banalnie proste! Celebrytka w przeszłości zmagała się z problemami w obrębie uzębienia!

Pewien internauta zapewne o tym wiedział, dlatego zapytał Annę Lewandowską czy ma jakieś zdjęcie, na którym widać ją w aparacie ortodontycznym. Gwiazda wyraźnie nie chciała udostępnić takiej fotografii. Odpowiedziała w wymijający sposób.

Celebrytka dba o to, aby jej wizerunek w sieci był nieskazitelny, dlatego nic dziwnego, że nie zdecydowała się na publikację niekorzystnego zdjęcia. 

Zobacz też:

Edward Miszczak pokazał Rozenek-Majdan, gdzie jej miejsce. Rozwiał wszelkie nadzieje

Jacek Rzehak nie żyje. To on stworzył wielkie hity zespołu TSA

Uchodźcom w Krakowie zginął kot. Akcja poszukiwawcza zakończona sukcesem

Wojna w Ukrainie. Władimir Putin: Moskwa i tak osiągnie cele swojej operacji wojskowej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy